Nyappy (ANFCLT) Lithuanian Antic cafe fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nyappy (ANFCLT) Lithuanian Antic cafe fan club

WelCome To NyaPPyLand =^w^=
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Biografija

Go down 
+13
Eglu Star
Kyoko-tian
Dei *
Kaori
hello
Kri
Krise
enChi.
CopyNeko
Hoshi ^^
Hoshii
marble-s
Neko-sama
17 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Eglu Star
Maple Gunman
Maple Gunman
Eglu Star


Pranešimų skaičius : 55
Join date : 2009-06-24

Biografija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija - Page 2 EmptyŠt. 09 12, 2009 9:07 am

Aš išviso šoke likau tikiuosi jie grįš,nes jeigu negrįš aš verksiu xD
Atgal į viršų Go down
hello
Kiri kiri
Kiri kiri
hello


Pranešimų skaičius : 389
Join date : 2009-07-12

Biografija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija - Page 2 EmptyŠt. 09 12, 2009 1:28 pm

prieš kelias dienas taip džiaugiausi, kad jie buvo, yra ir BUS. o dabar.. jetau, toks ajusmas lyg dalis pasaulio subyrėjo į šipulius. net rankos drebėt ėmė... kas bus, jei jie negrįš... o dieve, išprotėsiu tada.
Atgal į viršų Go down
Kyoko-tian
Maple Gunman
Maple Gunman
Kyoko-tian


Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2009-04-16
Age : 32
Miestas : Klaipeda

Biografija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija - Page 2 EmptySk. 09 13, 2009 4:11 am

O.O OMG... aš maniau kad visi jau žino...
na, tikėkimės kad jie sugrįš ir kolkas mėgaukimės jų tebevykdoma veikla... šiaip jie nusipelno pertraukos... aišku baisu kai nežinome kas bus, bet tikėkimės tik gero...
žinoma, jei jie išsiskirs tai aš jaučiu bent mėnesį depresuota busiu T.T... nenoriu to.... T.T
Atgal į viršų Go down
Krise
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Krise


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2009-01-02
Age : 30

Biografija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija - Page 2 EmptySk. 09 13, 2009 6:26 am

Vakar kalausiau ju nauju dainu ir kai pagalvojau, kad gal but nauju ainu nesulauksiu keleta metu o gal ir is viso, vos neapsiverkiau. Ta daina Alone buvo grynai i tema. tiesiog tai butu per ziauru. Meldziuos kad jie griztu..
Atgal į viršų Go down
hello
Kiri kiri
Kiri kiri
hello


Pranešimų skaičius : 389
Join date : 2009-07-12

Biografija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija - Page 2 EmptySk. 09 13, 2009 11:30 am

Vakar net verkiau dėl to. Negalėjau įsijungt nei vienos jų dainos.
Tikiuosi, kad jie grįš kaip galima greičiau.
Atgal į viršų Go down
nyappy_appl-
Hatsukoi
Hatsukoi
nyappy_appl-


Pranešimų skaičius : 115
Join date : 2009-05-15
Age : 30

Biografija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija - Page 2 EmptyAntr. 09 15, 2009 2:50 pm

as ir jau verkeu T_T bet jie sako, kad nori atkurti savo grupe.... tai reiskes grys su Bou xD (viskas as pasidariau kaskokia manijake ) kazin kiek pertrauka truks T__T na kaj grys tai as juos y Lt atitempsiu!!!!! xD negrysti jie negali nes tada jie uzsitrauks mano "pykti" T__T !!!
Atgal į viršų Go down
Krise
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Krise


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2009-01-02
Age : 30

Biografija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija - Page 2 EmptyTr. 09 16, 2009 7:52 am

Kriste, negrizt jie gali, kad ir kaip sunku butu tai suprast tai ju teise. Tik nemanau, kad pacioj sloves virsunej jie turetu sustot. Todel tikiu kad gris. Ir kuo greiciau.
Atgal į viršų Go down
hello
Kiri kiri
Kiri kiri
hello


Pranešimų skaičius : 389
Join date : 2009-07-12

Biografija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija - Page 2 EmptyŠt. 09 19, 2009 4:21 am

vat būtent, kad dabar jų pati šlovės viršūnė.
keista, kad būtent dabar jie taip pasielgė.
Atgal į viršų Go down
Kaori
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Kaori


Pranešimų skaičius : 200
Join date : 2009-07-16
Age : 30
Miestas : Vilnius

Biografija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija - Page 2 EmptyPir. 10 12, 2009 12:59 pm

Omg, man net tokios mintis apie 3 metus nekyla, ką jau kalbėt apie išsiskyrimą O_O maniau, kad jie gal kokią vasarą grįš.:D
Atgal į viršų Go down
http://www.screw.omgforum.net
nyappy_appl-
Hatsukoi
Hatsukoi
nyappy_appl-


Pranešimų skaičius : 115
Join date : 2009-05-15
Age : 30

Biografija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija - Page 2 EmptySk. 12 13, 2009 7:00 am

!!!! ATTENTION PLEASE!!! (nezinojau kur pasireikšti bet ir čia tiks xD)

Vat man drauge katik parašė, kad toki Kirisė buvo vokietijoje ir nusipirko žurnala o ten buvo parasyta, kad An Cafe GRĮŽ PO METŲ *__*

(bet dar nzn ar tai teisybe... Kirisė patvirtins...)

OmG! OMG! T.T
Atgal į viršų Go down
Krise
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Krise


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2009-01-02
Age : 30

Biografija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija - Page 2 EmptySk. 12 13, 2009 7:53 am

Joa, tiesa. Zurnale yra straipsnis, bet as vokiskai beveik nesuprantu TT O ant virselio uzrasas~ "ja mata Am cafe. Die Trennung des jahres!" tik nezinau, ka tai reiskia - ar metu issiskyrimas, kaip vercia google translateris, ar issiskyrimas metams, kaip man atrodo xD
Atgal į viršų Go down
Kyoko-tian
Maple Gunman
Maple Gunman
Kyoko-tian


Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2009-04-16
Age : 32
Miestas : Klaipeda

Biografija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija - Page 2 EmptySk. 12 13, 2009 8:14 am

Krise rašo:
Joa, tiesa. Zurnale yra straipsnis, bet as vokiskai beveik nesuprantu TT O ant virselio uzrasas~ "ja mata Am cafe. Die Trennung des jahres!" tik nezinau, ka tai reiskia - ar metu issiskyrimas, kaip vercia google translateris, ar issiskyrimas metams, kaip man atrodo xD

'Trennung des Jahres' reiškia 'metų išsiskyrimas' (tipo kaip didžiausias įvykis ir pan)

jei duotum nuskanavusi tą straipsnį, su mielu noru išversčiau (vokiečių moku prasčiau nei anglų, bet tikrai pakankamai gerai kad straipsnelius versti galėčiau.)
tai va. jei būtu geros kokybes foto ar nuskenuota, mielai pavertejaučiau ir vertimą čia patalpinčiau ^^
Atgal į viršų Go down
hello
Kiri kiri
Kiri kiri
hello


Pranešimų skaičius : 389
Join date : 2009-07-12

Biografija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija - Page 2 EmptySk. 12 13, 2009 9:13 am

ja mata, tai "iki".


bet taip nesitiki, kad liko mažiau nei mėnuo iki jų išsiskyrimo. tikiuosi, kad laikino. labai labai tikiuosi.

beje, nežinot, to jų koncerto nerodys online tiesiogiai??
Atgal į viršų Go down
nyappy_appl-
Hatsukoi
Hatsukoi
nyappy_appl-


Pranešimų skaičius : 115
Join date : 2009-05-15
Age : 30

Biografija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija - Page 2 EmptySk. 12 13, 2009 10:09 am

kookio koncerto?? O_o as nk nezinau apie tai...
Atgal į viršų Go down
Kyoko-tian
Maple Gunman
Maple Gunman
Kyoko-tian


Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2009-04-16
Age : 32
Miestas : Klaipeda

Biografija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija - Page 2 EmptySk. 12 13, 2009 10:31 am

h3llo. rašo:
ja mata, tai "iki".

beje, nežinot, to jų koncerto nerodys online tiesiogiai??

nemanau kad rodys online. jaučiu darys taip kaip darė su summer dive ir big sight lives. kai myspace buvo vedamas real-time blog ir susinervinusiem fanam apraminti davė 1 video iš užkulsiu ir kiek geresnės raiškos nuotraukas link pabaigos pradėjo dėti... =w=

NyappyKristė rašo:
kookio koncerto?? O_o as nk nezinau apie tai...



An Cafe koncerto Nippon Budoukan arenoje... po jo jie savo hiatus pradeda...

man irgi nesitiki kad tiek mažai beliko...
Atgal į viršų Go down
hello
Kiri kiri
Kiri kiri
hello


Pranešimų skaičius : 389
Join date : 2009-07-12

Biografija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija - Page 2 EmptyPir. 12 14, 2009 10:26 am

kaip noriu, kad rodytų.. jaučiu verksiu
Atgal į viršų Go down
nyappy_appl-
Hatsukoi
Hatsukoi
nyappy_appl-


Pranešimų skaičius : 115
Join date : 2009-05-15
Age : 30

Biografija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija - Page 2 EmptyPir. 12 14, 2009 12:02 pm

aj jo jo... žeuru . na laikykimės!!! T.T
Atgal į viršų Go down
Kaori
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Kaori


Pranešimų skaičius : 200
Join date : 2009-07-16
Age : 30
Miestas : Vilnius

Biografija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija - Page 2 EmptyAntr. 12 15, 2009 1:20 pm

jūs mane tokiom savo žinutėm į depresiją įvarysit ;o
toks jausmas, kad jūs galvojat, kad jie visam laikui skirias D:
Atgal į viršų Go down
http://www.screw.omgforum.net
nyappy_appl-
Hatsukoi
Hatsukoi
nyappy_appl-


Pranešimų skaičius : 115
Join date : 2009-05-15
Age : 30

Biografija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija - Page 2 EmptyAntr. 12 15, 2009 2:51 pm

as taip nemanau, kad visam laikui bet bet bet as bijau juos uzmisrti po kurio laiko jej jie ilgai negrys!!!! (bet tai neymanoma, kad uzmirsceu, nes vien viena mintis Bou man kelia per daug prisiminimu)
Atgal į viršų Go down
Krise
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Krise


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2009-01-02
Age : 30

Biografija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija - Page 2 EmptyTr. 12 16, 2009 9:32 am

Zinok Kriste, as irgi to paties bijau... Nu siaip joa, man jie kelia milziniskas emocijas, pasiziuriu ju klipus, isgirstu senas dainas... ir tiesiog euforija apima xD Bet laikas bega, skonis kartais keiciasi, labai bijau kad ju nepamirsciau.. nes pasidziaugiau jais tik metus... ;/
Atgal į viršų Go down
nyappy_appl-
Hatsukoi
Hatsukoi
nyappy_appl-


Pranešimų skaičius : 115
Join date : 2009-05-15
Age : 30

Biografija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija - Page 2 EmptyTr. 12 16, 2009 1:44 pm

vat vat vat tas ir yra T.T (bet jus man apie juos priminsite!!!) (seip mano beveik visi slaptazodzei yra nyappy.. ir to negaliu uzmirsti xD) o daina Rinne No Tsumi mani vercia verkti arba Meguriaeta Kiseki tai isvis.. daaug prisiminumu dar su ta daina kureu klipa draugei, nes ji paliko musu KAIMA (xD) ir isvyko Y KAUNA gyventi del zeurios priezasties T.T https://www.youtube.com/watch?v=QwZkCA_vbbw (jej norit pazekit)
Atgal į viršų Go down
Krise
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Krise


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2009-01-02
Age : 30

Biografija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija - Page 2 EmptySk. 12 27, 2009 8:32 am

Atgal į viršų Go down
Kaori
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Kaori


Pranešimų skaičius : 200
Join date : 2009-07-16
Age : 30
Miestas : Vilnius

Biografija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija - Page 2 EmptyTr. 01 06, 2010 11:24 am

aš nebijau jų užmiršt O_O je man per daug patinka, kad užmirščiau.
o jeigu jau mano smegenyse įvyktų tokia klaida, kad aš juos užmirščiau, tai reiškia man jų ir nebereikėtų. kažkokia pauzė tikrai neįtakos to kad mažiau jų klausysiu ;o
Atgal į viršų Go down
http://www.screw.omgforum.net
hello
Kiri kiri
Kiri kiri
hello


Pranešimų skaičius : 389
Join date : 2009-07-12

Biografija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija - Page 2 EmptyTr. 01 06, 2010 11:34 am

iš tiesų ju, jei tau jie patinka, tai ir patinka, pauzės to nekeičia.;3
Atgal į viršų Go down
nyarrin
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days



Pranešimų skaičius : 215
Join date : 2010-03-27
Age : 27
Miestas : sl

Biografija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija - Page 2 EmptyPir. 03 29, 2010 12:55 pm

O deiwe... As isivaizduoju koks truamavimasis bus 2010.04.01, kai vyks koncas po pertraukos.. Kai zinosiu, kad tuo metu tukstanciai zmoniu ziuri y antic'us po pertraukos..suzino ar gryzo bou..o as sedziu kazkokiam pasaulio uzmirstam kaime(lietuvoj) be ziniu ir bliaunu X_X
Atgal į viršų Go down
hello
Kiri kiri
Kiri kiri
hello


Pranešimų skaičius : 389
Join date : 2009-07-12

Biografija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija - Page 2 EmptyPir. 03 29, 2010 1:00 pm

d'oh, galėjai ir neprimint x.x
Atgal į viršų Go down
Kaori
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Kaori


Pranešimų skaičius : 200
Join date : 2009-07-16
Age : 30
Miestas : Vilnius

Biografija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija - Page 2 EmptyAntr. 03 30, 2010 6:37 am

poor Terra D:
lucky Rama, nes ji nesitraumuos, o džiaugsis, kad jie taip greit grįžo. ;p
Atgal į viršų Go down
http://www.screw.omgforum.net
nyarrin
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days



Pranešimų skaičius : 215
Join date : 2010-03-27
Age : 27
Miestas : sl

Biografija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija - Page 2 EmptyAntr. 03 30, 2010 1:35 pm

Koks dziaugsmas, kai negali savo akim pamatyt ju sugryzimo.. ;((
Atgal į viršų Go down
hello
Kiri kiri
Kiri kiri
hello


Pranešimų skaičius : 389
Join date : 2009-07-12

Biografija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija - Page 2 EmptyTr. 03 31, 2010 5:15 am

bet bent ŽINAI, kad grįžo, so. ^^
Atgal į viršų Go down
Kaori
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Kaori


Pranešimų skaičius : 200
Join date : 2009-07-16
Age : 30
Miestas : Vilnius

Biografija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija - Page 2 EmptyTr. 03 31, 2010 5:48 am

tai yra 100000000000000000000 kartų geriau nei nežinomybė ir mintys ''kada jie sugrįš? šią vasarą? kitą vasarą?.... :('' taigi.. don't worry be happy~ o(^.^)o
Atgal į viršų Go down
http://www.screw.omgforum.net
Sponsored content





Biografija - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Biografija   Biografija - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Biografija
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Nyappy (ANFCLT) Lithuanian Antic cafe fan club :: An Cafe :: Nariai-
Pereiti į: