Nyappy (ANFCLT) Lithuanian Antic cafe fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nyappy (ANFCLT) Lithuanian Antic cafe fan club

WelCome To NyaPPyLand =^w^=
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Pati Pati (sugrizimo proga)

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Minakoa
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Minakoa


Pranešimų skaičius : 172
Join date : 2010-09-27
Miestas : Vilnius

Pati Pati (sugrizimo proga) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pati Pati (sugrizimo proga)   Pati Pati (sugrizimo proga) EmptySk. 04 29, 2012 11:36 am

Pati Pati (sugrizimo proga) Patipati329acth_8

Miku :


Peržengiau savo kaip muzikanto ir vokalisto problemą , kai An Cafe sustabdė savo veiklą prieš 2 metus . Įsiliejau į Lc5 . An Cafe labiau rūpi mūsų išvaizda , nei muzikiniai įgūdžiai , tad pasidariau labai nekantrus . Negalėjau ištarti : ,, Esu vokalistas" . Dabar turiu pasitikėjimo savyje , nes groju Lc5 . Pasijaučiu tikru muzikantu , kuriančiu muziką . Labiau nei kada anksčiau išmokau skaityti natas ir suprasti muziką .
Man patinka išbandymai(adrenalinas) . Noriu , kad visi žinotų , kas yra ,,juoda" manyje , o kas ,,balta" . Tai , galbūt , nuskambėjo gan įžūlokai . Rodžiau savo ,,juoda" An Cafe per prievartą , todėl mano ,,balta" virto į pilką . Bet aš turėjau progą parodyti savo ,,juoda" Lc5 , tad sugebėsiu parodyti savo visą ,,balta" An Cafe . Tai galima sulyginti su buvimu aktoriumi : esi vienoks , kai vaidini savo vaidmenį ir esi kitoks , kai dalyvauji kokioje nors televizijos laidoje . Noriu įgyvendinti daugybę savo svajonių .
Mano viena iš svajonių susijusi su An Cafe . Noriu , kad ji taptų tarsi svajonių šalis atrakcionų parke , kur nėra liūdesio ir nuobodulio . Noriu , kad visi šypsotųsi ir viską darytų linksmai .


Takuya :

Tikrai turėjau gerą patirtį sutikti daugybę atlikėjų Piko dėka . Mane pakerėjo ne tik jų muzikiniai įgūdžiai , bet ir jie patys kaip asmenybės . Tai puikiai atsispindi mano pasikeitusiame stiliuje . Anksčiau manasis stilius nerūpėjo , tad rengiausi taip , kaip reikėjo . Išmokau kaip viską daryti po truputį ar pačiam daryti aranžuotes , kai atėjau į An Cafe . Taip pat išmokau groti bosine gitara , pianinu ir būgnais . Manau , svarbu komponuoti dainas . Pamatysite mano darbo vaisius , tad laukite .
Daug patyręs supratau , kad individualybė yra svarbu . Tad noriu atrasti savąją gitaristo individualybę . Noriu greičiau groti pasauliniame ture ! Priežastis ta , kad daugybė cafekko iš užsienio , kuomet buvau su Piko pasauliniame ture , man sakė : ,, Grįžk su An Cafe . " Man patinka mažos salės , tad noriu aplankyti kuo daugiau šalių . Noriu susitikti su fanais , kurie laukė mūsų 2 metus .


Kanon :

Nors An Cafe buvo sustabdžiusi savo veiklą , nenorėjau sėdėti sudėjęs rankų ir nieko neveikti . Norėjau kurti dainas . Tad kūriau dainas , kurios būtų panašios į anime ir žaidimus . Bet mano dainos , aišku , ne visiems įtiko . Kai dar buvau An Cafe , kai kurias dainas kūriau pasitelkęs intuiciją . Nenorėjau kurti dainų , kurios jau sukurtos ar ką nors panašaus į jas . Tad , klausiausi dainų , mokiausi įvairios technikos ir teorijos . Tas man daug padėjo . Dabar galiu An Cafe suteikti puikių dainų . Turiu pasitikėjimo savimi , nes nariams patinka mano dainos . Mano požiūris buvo toks : ,, Nenoriu užlipti ant scenos , kol An Cafe nesugrįš ." Tiesiog grojau bosinės gitaros - K-ON kopija . Beje , pajutau kai kieno žvilgsnį , kuomet grojau gitara kambaryje nuogas .(Juokiasi)
Manau , galėjau atsigauti be An Cafe . Dabar man ypač smagu su kitais nariais . Noriu su jais gyventi 5LDK namuose . (Juokiasi) Mes darysime tai , ko iki šiol niekada niekas nėra daręs !


Teruki :

Po Budokan koncerto , neturėjau jokios dienotvarkės . Dienų dienomis nuobodžiavau žaisdamas Super Nintendo visą laiką , kokias 4 ar 5 dienas . Supratau , kad tai negerai ir nuvažiavau išsilaikyti vairuotojo teisių . Padėjau kitai grupei . Iš tikrųjų buvo linksma . Kai palaikiau DOG in PWO , nariai mane vadindavo ,, Ei , Teru ! " , nors jie daug jaunesni už mane . Džiaugiausi , kad jie mane priėmė ir kad mes susibendravome . Tai lyg būtų meilės išdavystė belaukiant An Cafe (juokiasi) .
Žinoma išmokau groti skirtingų stilių dainas . Tačiau nesvarbu , kokia nuostabi muzika bebūtų , svarbiausia kam nors šypsotis . Kaip nuostabu , jei šis lūkestis išsipildo kuriant muziką . Tuo dar kartą įsitikinau po 2 metų . Žinau , kokias pupeles išnaudojome ir kokių mums reikėjo ieškoti . Ogi geriant skirtingų rūšių kavą .
Jaučiu , kad dabar noriu groti tik su An Cafe . Dabar mes daug draugiškesni ir paprastesni , nes mes subrendome . Žinoma dabar galėsime groti su didesniu džiaugsmu , tad grokime su šypsena kartu .


Yuuki :


Palaikiau kai kurias grupes ir atlikėjus , kai An Cafe buvo pertraukoje . Tačiau negalėjau savęs pakankamai išreikšti , nes jie buvo daug vyresni už mane . Nesu tik vaikinas , grojantis sintezatoriumi . Manau mano vaidmuo yra šoumenas , todėl jaučiu , kad man reikia groti An Cafe . Nusprendžiau panaudoti išraiškos galią . Peržiūrėjau daugybę video ir supratau , kad svarbiausias dalykas šoumenui - mėgautis tuo , ką darai . Savipasitenkinimas tik tam , kad elgtumeisi kietai . Smagu žiūrėti video svetainėse kaip Nico Nico douga . Tai puikus būdas gauti muziką .
Pastebėjau , kad man padėjo daug žmonių . Pirmus metus praleidau su savo šeima . Nieko nedaręs supratau , kad tai blogai ir pradėjau vėl gyventi vienas . Vėl tapau nepriklausomas ( juokiasi) .
Noriu išmokti mėgautis koncertais , nebijant , kad suklysiu . Noriu mėgautis gyvenimu ir išbandyti daugybę dalykų . Nesiruošiu nusiimti savo akinių nuo saulės . Negaliu išduoti fanų savo išvaizda .




Paimta iš shufuryoku.jugem.jpPati Pati (sugrizimo proga) Patipati329acth_1
Atgal į viršų Go down
http://ancafelithuania.blogspot.com/
Momo.
Maple Gunman
Maple Gunman
Momo.


Pranešimų skaičius : 77
Join date : 2010-03-27
Age : 28
Miestas : Sheer hell...

Pati Pati (sugrizimo proga) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pati Pati (sugrizimo proga)   Pati Pati (sugrizimo proga) EmptyPen. 06 15, 2012 6:20 pm

Aaaaaaaaaa!~
Miku! <3
Atgal į viršų Go down
 
Pati Pati (sugrizimo proga)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Nyappy (ANFCLT) Lithuanian Antic cafe fan club :: An Cafe :: Interviu-
Pereiti į: