Nyappy (ANFCLT) Lithuanian Antic cafe fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nyappy (ANFCLT) Lithuanian Antic cafe fan club

WelCome To NyaPPyLand =^w^=
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Scary Monster ~MUHAHAHAHA~

Go down 
AutoriusPranešimas
^^Kya~Juni^^
Maple Gunman
Maple Gunman
^^Kya~Juni^^


Pranešimų skaičius : 75
Join date : 2010-05-22
Age : 27
Miestas : Kaunas

Scary Monster ~MUHAHAHAHA~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Scary Monster ~MUHAHAHAHA~   Scary Monster ~MUHAHAHAHA~ EmptySk. 04 29, 2012 3:03 am

00. Nick'as: ^^Kya~Juni^^ , bet visur kitur Hoshi^^
01. Vardas: Justina/Justė- whatever, vistiek vardas baisus.
02. Gimimo data: 1997- 02- 06
03. Miestas: Kavenskas
04. Zodiako ženklas: vandenis
05. Klausomiausios grupės ir atlikėjai: An Cafe, biški other JRock, all from Kpop world :DDD
06. Megiamiausi anime, manga: Anksčiau buvau Naruto fanatikė, bet dabar kartais vis iš naujo pasižiūriu Elfen Lied anime.
07. Mylimiausių japonų/japonių trejetukas: Japonų: Miyavi(jis Dievas); Miku; Masato(SuG)
08. Kada ir kaip pradejai klausytis An cafe?: Kada? Hmm...prieš 4-5 metus? tiksliai neatsimenu. O kaip- tai užmačiau juos vienam muzikos kanale ir mane jie užkabino.
09. Kada ir kaip pradėjai domėtis Japonija?: nuo tada kai sužinojau Gazettus, o tai yra savaite prieš tai kai sužinojau Antikus. O kaip tai paprastai, juk netas visagalis :DD
10. Į koki An cafe narį noretum įsikūnyti ir ką nuveiktum per tą laiką?: Į patį antiką įsikūyt nenorėčiau, geriau jau į kokį žmogų,kuris visada su jais, o ką nuveikčiau net neįsivaizduoju.
11. Jei patektum i negyvenamą kosminę stotį, kokį japoną/japonę augintum?: huh? kas per klausimas? Japonas kaip naminis augintinis? xDDDD ko gero Tora iš Alice Nine arba Shinpei iš SuG.
12. Yuuki - mielas? : Kad aš jo face'o normaliai nemačius xDDD nu bet šiaip tai mielas :D...turbūt :P
13. Penki didžiausi norai susiję su Japonija, išskyrus An cafe: nuvykti į kažkokią stotį kur stovi Hachiko statula, šiaip nuvykti į Tokiyo, pasivaikščioti kažikur Japonijoj kur yra sakuru sodas ar kažkas panašaus, nusipirkti kimono ir.............not įsivaizduoju......kadanors dar sugalvosiu tą penktą norą :DD
14. Dažniausiai vartojamas japoniškas žodis?: Neko arba baka
15. Megiamiausia An Cafe daina?: šito nepasakysiu....man jos visos nuostabios, todėl vienos kurios nors neišskirčiau.
16. Kaip radai šį forumą?: am...google vaizduose norėjau susirast Nyappy, bet netyčia nepaspaudžiau kad ieškot vaizduose, todėl gavos kad į paprastą naršyklę parašiau Nyappy ir man išmetė šitą forumą.
17. Kodėl registravaisi į šį forumą?: Nes tuo metu kai čia prisiregistravau tai ištikrųjų registravaus į kiekvieną rastą forumą,so šita buvo ne išimtis.
18. Vieta Japonijoje kurią labiausiai norėtum aplankyt?: nežinauuuuu *pout*
19. Nuotrauka: a būtina? geriau kitą kartą :P

Atgal į viršų Go down
 
Scary Monster ~MUHAHAHAHA~
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Nyappy (ANFCLT) Lithuanian Antic cafe fan club :: Nyappy(ANFCLT) :: Forumiečiai-
Pereiti į: