Nyappy (ANFCLT) Lithuanian Antic cafe fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nyappy (ANFCLT) Lithuanian Antic cafe fan club

WelCome To NyaPPyLand =^w^=
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Straipsnelis zurnalui

Go down 
+11
hello
Yami ^^
Kaori
siemka112
Snabas
Hoshii
Neko-sama
Gintarė
Hoshi ^^
marble-s
Krise
15 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2

Tai reikia straipsnio ar ne?
1. Taip
Straipsnelis zurnalui - Page 2 Vote_lcap43%Straipsnelis zurnalui - Page 2 Vote_rcap
 43% [ 3 ]
2. Ne
Straipsnelis zurnalui - Page 2 Vote_lcap57%Straipsnelis zurnalui - Page 2 Vote_rcap
 57% [ 4 ]
Iš viso balsų : 7
 
Poll closed

AutoriusPranešimas
Hoshii
Maple Gunman
Maple Gunman
Hoshii


Pranešimų skaičius : 78
Join date : 2008-10-08
Age : 33

Straipsnelis zurnalui - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsnelis zurnalui   Straipsnelis zurnalui - Page 2 EmptyTr. 01 07, 2009 9:20 am

o aš už- tai, kad nepriimtu ..
nuo to gali ir nepriklausyti ar daug fanų bus..
kad jie atvažiuotų į lt, jie tokios šalies manau, net nežino ... : ^bunny&bunny^ ....
Bet jei atsiras netikrų fanų tai nesąmonė ...
sudirbs kaip sudirbo ..
tokio motel (Hotel) ......
ždž ...
Atgal į viršų Go down
http://j-music.lt
siemka112
Maple Gunman
Maple Gunman
siemka112


Pranešimų skaičius : 44
Join date : 2009-01-06
Miestas : Manchester,Bury

Straipsnelis zurnalui - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsnelis zurnalui   Straipsnelis zurnalui - Page 2 EmptyTr. 01 07, 2009 10:39 am

kodel suderks? gal pamatys tokius paziures kas per vieni ir patiks? nuo lietuviu apklabu juos taip ar taip neapsaugosim...o truputi reklamos jiems nepakenktu(ne blogos aisku)...turi vis tiek apie juos dauguma suzinoti kad patiktu...
kas be ko as uz tai kad idetu...
Atgal į viršų Go down
Krise
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Krise


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2009-01-02
Age : 30

Straipsnelis zurnalui - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsnelis zurnalui   Straipsnelis zurnalui - Page 2 EmptyTr. 01 07, 2009 11:19 am

Nuo apkalbu ir panasiai neapsaugosi. Nei vienas izymus atlikejas nuo to nebuvo isvaduotas, bet ar jie sako, kad yra nelaimingi?..
O kuo daugiau gerbeju bus Lietuvoj, kuo jie labiau parodys kaip jie nori An Cafe pamatyt cia, kuo vieningesni bus, tuo didesne galimybe, kad jie apsilankys. Mes galim parodyt, kad yra ir tokia Lietuva, mums tereikia susivienyti! O jei cia bus vos keli fanai, jie tikrai nevaziuos. Juk jiems nera tiek svarbu fanai fake ar ne. Jiems svarbu pelnas. Ir kuo daugiau zmoniu bus pasiruose eiti i ju koncerta tuo jiems geriau. Liudna, bet tiesa.
Atgal į viršų Go down
Hoshii
Maple Gunman
Maple Gunman
Hoshii


Pranešimų skaičius : 78
Join date : 2008-10-08
Age : 33

Straipsnelis zurnalui - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsnelis zurnalui   Straipsnelis zurnalui - Page 2 EmptyTr. 01 07, 2009 2:03 pm

tai čia savaime aišku,
apie apkalbas nko nesakau jiems reklama visada yra gerai ,...
bet tada žiūrint kiek žmonių bus suinteresuoti ..
ne visiems tokia muzika bus įdomi ..
aš laikysiuosi savo nuomonės..
na, optimistai yra gerai...
bet kartais reikia pabūti realistais ...
manau ir tai greičiau būtų galima į užsienį nuvykti negu jie atvyks į lt ir tada tik juos pamatyti..
ir kai kurios fanės žiūri tik į išvaizda, sako, kad jie patinka..
nors negirdėjo jų muzikos ...
tai bent man yra kvaila...
na, bet kaip bus taip ...
Atgal į viršų Go down
http://j-music.lt
marble-s
Ame no Hankagai
Ame no Hankagai
marble-s


Pranešimų skaičius : 581
Join date : 2008-03-21
Age : 29
Miestas : Disordered heaven~

Straipsnelis zurnalui - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsnelis zurnalui   Straipsnelis zurnalui - Page 2 EmptyKv. 01 08, 2009 5:17 am

jeigu Miyavi pagaliau nuspręstų visgi atvažiuoti į Lietuvą, manau kas nors tikrai pasektų jo pavyzdžiu. jei tik žinoma jis grįžtų patenkintas.
Atgal į viršų Go down
http://nyappy.niceboard.net  ,  www.nyappy.ten.lt
Snabas
Maple Gunman
Maple Gunman
Snabas


Pranešimų skaičius : 59
Join date : 2008-12-19
Age : 29
Miestas : Kaunas!! Laikinoji sostine XD

Straipsnelis zurnalui - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsnelis zurnalui   Straipsnelis zurnalui - Page 2 EmptyKv. 01 08, 2009 6:52 am

Tikrai!
Atgal į viršų Go down
http://www.japanesefanclub.americantalk.net
Hoshi ^^
Kiri kiri
Kiri kiri
Hoshi ^^


Pranešimų skaičius : 253
Join date : 2008-08-15

Straipsnelis zurnalui - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsnelis zurnalui   Straipsnelis zurnalui - Page 2 EmptyKv. 01 08, 2009 8:40 am

Khem khem, pagalvojus keletą minučiu, sugalvojau :>>>>>
Neverta to rašyt :>
Nenoriu kad LT būtu pilna Jp fanų jų ir dabar kaip prišikta >.>
Jau geriau tegu kas klauso ir klauso tų yvų, ruskaja radijo :>>>>>>>
PVZ: Tokai klasiokė užsileido Kanon na tos Manos aukletinės :>
Tai galvojau jso telefoną pro langą išmesiu, o kas bus jai visi klausys? >.<
Atgal į viršų Go down
http://jrockpop.briceboard.com/forum.htm
Krise
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Krise


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2009-01-02
Age : 30

Straipsnelis zurnalui - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsnelis zurnalui   Straipsnelis zurnalui - Page 2 EmptyKv. 01 08, 2009 9:27 am

Pirma, nera taip kad kiekvienas vos panorejes galetu islektii uzsieni. O muzika, manau tikrai yra tokiu kur domisi tarkim jp, bet tiesiog negirdejo ac ir viskas. tikrai tikiu kad atsiras tokiu kur patiks tikrai o ne del isvaizdos.. Na nezinau, kiekvienas turi savo nuomone...
Atgal į viršų Go down
Hoshi ^^
Kiri kiri
Kiri kiri
Hoshi ^^


Pranešimų skaičius : 253
Join date : 2008-08-15

Straipsnelis zurnalui - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsnelis zurnalui   Straipsnelis zurnalui - Page 2 EmptyKv. 01 08, 2009 9:52 am

Tia dėl to kad ne visi gali į užsienį reikia daryt fanų krūvą?
O aš jaučiu pamatys tą žurnalą nusipirks pažies kokie jie kawaii ir:
-Žn nuo vakar Aš An cafe fanas, jie tokei mieli, bet muzkos dar nesu girdėjus, bet jaučiu bus vistiek gražu >.>
Gla ir atsiras, ir šeip jaigu norėtu tam YRA VISAGALIS INTERNETAS per jį galima sužinot ne tik An cafe :>
Atgal į viršų Go down
http://jrockpop.briceboard.com/forum.htm
Krise
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Krise


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2009-01-02
Age : 30

Straipsnelis zurnalui - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsnelis zurnalui   Straipsnelis zurnalui - Page 2 EmptyKv. 01 08, 2009 10:00 am

Nu ok kaip pvz kad ir as... Turiu interneta kelis metus, rodos naudoju kaip reikiant bet niekad nebuvau net ptikus an cafe. jei Gintare nebutu man parodzius ju klipu ir dainu tikrai nebutu jie man ir patike tik is fotkiu, nes is pradziu sakiau, kad jie man nepatiks i isvaizda paziurejus.. :D Na o siaip nenoriu gincytis. As turiu savo nuomone, tu savo. Suprantu ja ir gerbiu, bet vistik apsistoju ties savaja.
Atgal į viršų Go down
Hoshii
Maple Gunman
Maple Gunman
Hoshii


Pranešimų skaičius : 78
Join date : 2008-10-08
Age : 33

Straipsnelis zurnalui - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsnelis zurnalui   Straipsnelis zurnalui - Page 2 EmptyKv. 01 08, 2009 10:50 am

kiekvienas gins savo nuomone taip ir reikia..

aš visiškai pritariu Hoshi ^^ ..

kiekvieno suvokimas skirtingas,
na,aš an cafe sužinojau pasinaudojusi internetu, nes ieškojau info apie Japonija ir The GazettE ...

Tai va geriau neskleiskit savo tikėjimo(į j“music), nes po to taps tai nuvalkiota ir nebe įdomu...
ir gal net nebesiklausysit jų muzikos...
žinau iš patirties ..
Atgal į viršų Go down
http://j-music.lt
marble-s
Ame no Hankagai
Ame no Hankagai
marble-s


Pranešimų skaičius : 581
Join date : 2008-03-21
Age : 29
Miestas : Disordered heaven~

Straipsnelis zurnalui - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsnelis zurnalui   Straipsnelis zurnalui - Page 2 EmptyPen. 01 09, 2009 7:44 am

laikykit mane nesveika, neverta moderatorės pareigų ar dar kokia, bet aš pasakysiu.
taip pat visiškai pritariu Hoshi. dabar Japonija yra atėjusi į madą, taip kaip buvo su tokiukais ir emo. praėjo kiek laiko, visi tokiukų fanai išsiskirstė, liko neperdaugiausiai tikrų. o tai tas pats bus su Japonija. juk nueini dabar į onę ir matai krūvas penkiamečių "aš tikras anime fanas" "made in Japan" ir panašiai. paklausi kiek anime matęs ir sulauksi atsakymo "mačiau sailor moon ir digimonus..." ir va tau tikras fanas. tas pats ir su muzika. tai kadangi mes įmetam db straipsnį penkiamečiai paskaito ir bam - o dieve, šitos mergaitės nerealios, bet juk man negalima mylėti mergaičių, aj tiek to būsiu lezbė. praeis kiek laiko ir liks vėl tik ta maža grupelė j-fanų, kiti išsiskirstys. o dabar nesupykit, bet visi tie th ir cb vis veda prie An Cafe. o th ir cb daug kas nemėgsta. todėl daug kas neklauso An Cafe. jei pagaunat mintį. taip kad nebeturiu ką daugiau pasakyt, ačiū kad skaitėt.
Atgal į viršų Go down
http://nyappy.niceboard.net  ,  www.nyappy.ten.lt
Hoshii
Maple Gunman
Maple Gunman
Hoshii


Pranešimų skaičius : 78
Join date : 2008-10-08
Age : 33

Straipsnelis zurnalui - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsnelis zurnalui   Straipsnelis zurnalui - Page 2 EmptyPen. 01 09, 2009 7:54 am

tai va , reikia nedaryti taip , kad ši muzika , anime ir kt.. nebūtų nuvalkiota...
kas domisi tegul domisi...
o kiti jei su žinos su laiku ir jiems tai patiks taps fanais...
tikrai nereikia kišti į žurnalus straipsniu apie juos..
ir tai jau kai kurie pradėda sakyti ,
Kad Miyavi, The GazettE tampa banga kaip ir tie emo ir th..CB..
nemanau, kad tikri fanai tuo yra patenkinti ..
teko skaityti kažkokiam forume,
kad miyavi liga kaip ir tie emo...
na, man tokia nuomonė nepatinka..
otos mažvaikės tai nemėgstu vaikų kažkokie durniai, kurie dar visiškai neturi jokio supratimo...

Mano nuomone, tikri fanai tikrai nenorėtu, kad jie taptu tik MADA ir vien dėl to jų tik ir klausytusi ...arba tiesiog negirdėję jų muzikos sakytų, kad jų muzika tikrai laabai gera, nors juos tik matė vieną ar kelis kartus...o jie patys sjexjukaj saldajnjukaj ...
Atgal į viršų Go down
http://j-music.lt
Kaori
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Kaori


Pranešimų skaičius : 200
Join date : 2009-07-16
Age : 30
Miestas : Vilnius

Straipsnelis zurnalui - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsnelis zurnalui   Straipsnelis zurnalui - Page 2 EmptyKv. 07 16, 2009 3:07 pm

Aš norėčiau, kad parašytų, nes norėčiau plakato. :D
Ir šiaip, man atrodo, kad taip atsirastų ir tikrų fanų, o kuo daugiau bendraminčių, tuo geriau ^^
Kad atvažiuotų į LT man atrodo per daug optimistiška, bet gal jei LT fanai reikštųsi atvažiuotų kur nors arčiau Lietuvos. :D
Atgal į viršų Go down
http://www.screw.omgforum.net
Yami ^^
Odoru Meruhen Tokei
Odoru Meruhen Tokei
Yami ^^


Pranešimų skaičius : 26
Join date : 2008-08-24
Age : 29

Straipsnelis zurnalui - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsnelis zurnalui   Straipsnelis zurnalui - Page 2 EmptyPir. 07 20, 2009 9:07 am

Pritariu pesimistiškajai/realistiškajai nuomonei (nežinau, kaip pavadint), bet mano nuomonė sutampa su Hoshii ir marble-s išsakytom mintim.
O jei taip jau labai reikia plakato, tai galima atsispausdint nuotrauką, beveik tas pats kas plakatas xDD
Atgal į viršų Go down
hello
Kiri kiri
Kiri kiri
hello


Pranešimų skaičius : 389
Join date : 2009-07-12

Straipsnelis zurnalui - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsnelis zurnalui   Straipsnelis zurnalui - Page 2 EmptyPir. 07 20, 2009 11:15 am

Yami ^^ rašo:
Pritariu pesimistiškajai/realistiškajai nuomonei (nežinau, kaip pavadint), bet mano nuomonė sutampa su Hoshii ir marble-s išsakytom mintim.

aš ir taip manau.
tarkim manęs visai nepradžiugintų, jei j-rock pradėtų klausytis visokios fyfos ir forsai.
Atgal į viršų Go down
Kri
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Kri


Pranešimų skaičius : 201
Join date : 2009-06-27
Age : 29
Miestas : heheh...pas Miku-kun ^_^

Straipsnelis zurnalui - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsnelis zurnalui   Straipsnelis zurnalui - Page 2 EmptyPen. 07 24, 2009 3:22 am

Na, aš nežinau tiesą pasakius.
Kartu ir noriu, kad dėtų straipsnį, bet kartu ir nenoriu, nes tada visi jais susižavės vien dėl jų išvaizdos ir pan.
Kaip jau daugelis jūsų sakė, kad nenorit, kad tai taptų mada ar tiesiog populiaru...
Kas myli Japoniją ir taip gal žino apie An Cafe ar kitus j-rock atlikėjus. Ir tų tikrų fanų tikrai yra, gal nedaug, bet tikrų. O tai yra visai kas kitą negu apsimetinėt, kad tau jie tipo patinka tik dėl to, kad tai yra mada.
Duok dieve, kad taip nenutiktų.
Atgal į viršų Go down
nyappy_appl-
Hatsukoi
Hatsukoi
nyappy_appl-


Pranešimų skaičius : 115
Join date : 2009-05-15
Age : 30

Straipsnelis zurnalui - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsnelis zurnalui   Straipsnelis zurnalui - Page 2 EmptyKv. 08 20, 2009 1:25 pm

As sutinku, kad idetu straipsny... Bet nelabai noriu,kad tai taptu manija.
Bet! Tikri fanai liks tikrais fanais! O tam kam atsibos tegul ir atsibosta! Koks mum skirtumas! Bent kiek zinomi jie bus. O tuos apsimetelius IŠSPARDYSIM!!!! xD tikri cafekko's liks cafekko!!!!

Justei buvo idetas straipsnis apie Harajuku ... tai jau truputi esame zinomi... -___-"
Atgal į viršų Go down
Kaori
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Kaori


Pranešimų skaičius : 200
Join date : 2009-07-16
Age : 30
Miestas : Vilnius

Straipsnelis zurnalui - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsnelis zurnalui   Straipsnelis zurnalui - Page 2 EmptySk. 08 23, 2009 7:30 am

Juk vis tiek, perskaitę žurnale, gal atsirastų ir tikrų fanų, kurie praėjus madai liktų tikrais fanais. Be to namenau, kad vienas straipnis gali sukelt madą.
Atgal į viršų Go down
http://www.screw.omgforum.net
nyappy_appl-
Hatsukoi
Hatsukoi
nyappy_appl-


Pranešimų skaičius : 115
Join date : 2009-05-15
Age : 30

Straipsnelis zurnalui - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsnelis zurnalui   Straipsnelis zurnalui - Page 2 EmptySk. 08 23, 2009 11:30 am

kaorin as uz tave! Tikrai gal atsiras ir kitu fanu! Pvz tie kurie dar tik anime domisi ier dar nezino kas tas yra j-rock pamatytu ir tikrai pasidometu XD (man taip panasisi buvo..)

as kai pirma karta Bou pamaciau galvoju -omg! kawaiiii~~~~ o kai muzikos paklausiau - OMFG! sugoi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ir taip as juos isimilejau...XD
Atgal į viršų Go down
marceborzoi
Odoru Meruhen Tokei
Odoru Meruhen Tokei
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2009-08-13
Miestas : Vilnius- Nyappy City

Straipsnelis zurnalui - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsnelis zurnalui   Straipsnelis zurnalui - Page 2 EmptySk. 08 23, 2009 4:58 pm

Aš nelabai noriu, kad įdėtų... Visų pirma, tie žurnalai dar ir "išdarkys" tavo nusiųstą tekstą, primals šūdo (atsiprašant). Skaičiau internete kaip žurnalistas parašė straipsnį apie visual kei... Vos nenumiriau iš įniršio. Kas svarbiausia, jam net Marilyn Manson visual kei xDD
O dėt straipsnį tik dėl plakato??? Man, asmeniškai tie plakatai yra niekis, aš galiu internete pilna nuotraukų prisižiūrėt. O jei labai reikia- kaip jau kažkas sakė, galima atsispausdint. ;)
Dabar ir aš pastebėjau per one pilna vaikų anime/manga fanų arba pilna fake'ų (turbūt tie patys, kurie buvo "emo", kai jų mada buvo užėjus). Erzina.
Ir nemanau, kad tikrai nepritrauktų naujų fanų, o tiksliau tikrų fanų. Kaip jau kažkas minėjo, juos pamėgtų nebent dėl išvaizdos... Visgi jų muzika ne kiekvienam "įkandama", aš manau. Visų pirma- niekas nesupranta japoniškai, visų antra- tai labai išsiskirantis stilius iš kitų, o daug kas bijo išsiskirt ir dar daug priežasčių.
Bet tiek to, tai tik mano nuomonė. Aš pritariu realistams. Praktiškai visose situacijose mąstau realistiškai...
Atgal į viršų Go down
http://www.martynajh.webs.com
Nyuu
Maple Gunman
Maple Gunman
Nyuu


Pranešimų skaičius : 79
Join date : 2009-02-19
Age : 28
Miestas : Vilnius

Straipsnelis zurnalui - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsnelis zurnalui   Straipsnelis zurnalui - Page 2 EmptyŠt. 08 29, 2009 8:26 am

aš visiškai prieš, sorry.
kaip su emo, turbūt nebus, bet ir be straipsnio onytėj.lt pilna fake'ų ir anime grupių su temom 'ar jum patynka anymea??? as taj manaw labaj cool' ir mažvaikiais, tai kas bus po to? kažkaip net pagalvot nesinori..
Atgal į viršų Go down
marceborzoi
Odoru Meruhen Tokei
Odoru Meruhen Tokei
marceborzoi


Pranešimų skaičius : 32
Join date : 2009-08-13
Miestas : Vilnius- Nyappy City

Straipsnelis zurnalui - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsnelis zurnalui   Straipsnelis zurnalui - Page 2 EmptySk. 08 30, 2009 10:14 am

prajuokinai su tuo one stiliuku... xDDDDDDDDDDDD Anymea xDDDDD
Atgal į viršų Go down
http://www.martynajh.webs.com
Sponsored content





Straipsnelis zurnalui - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Straipsnelis zurnalui   Straipsnelis zurnalui - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Straipsnelis zurnalui
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Nyappy (ANFCLT) Lithuanian Antic cafe fan club :: Visa kita (ir t.t.) :: Ivairus pasnekesiai-
Pereiti į: