Nyappy (ANFCLT) Lithuanian Antic cafe fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nyappy (ANFCLT) Lithuanian Antic cafe fan club

WelCome To NyaPPyLand =^w^=
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Terra pagaliau chiaa ;))

Go down 
+3
Hanami.
Momo.
nyarrin
7 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
nyarrin
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days



Pranešimų skaičius : 215
Join date : 2010-03-27
Age : 27
Miestas : sl

Terra pagaliau chiaa ;)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Terra pagaliau chiaa ;))   Terra pagaliau chiaa ;)) EmptyŠt. 03 27, 2010 10:17 am

00. Nick'as: Nyappy_Terra
01. Vardas: Terra
02. Gimimo data: 95.o7.o8
03. Miestas: Vilnius.. dar kelis metus.. *paslaptinga sypsenele* xD
04. Zodiako ženklas: vezys
05. Klausomiausios grupės ir atlikėjai: AN CAFEEEE!~<3; The gazettE; SuG; Lynch; Alice Nine; Dir En Grey; girugamesh; ScReW; zoro; Heisei Isshin ...
06. Megiamiausi anime, manga: death note, vampire knight, OHSHC, naruto, loveless,
07. Mylimiausių japonų/japonių trejetukas: 1. MIKUUUUUU'tis!!!!<33 sviesmeciai nuo jo - 2. Uru ;)3.Takeru|Takuya (stei, nekeista, kad tavo takuyytis paslaptingai atsidure 3vietoj?)
08. Kada ir kaip pradejai klausytis An cafe?: pries metus (thnx to Danie-chan :3)
09. Kada ir kaip pradėjai domėtis Japonija? umm.. praktiskai nuo 7 metu, kai isgirdau DEG'u "Ain't afraid to die", o ziauriai tai gal pries 2 metus ;}}}
10. Į koki An cafe narį noretum įsikūnyti ir ką nuveiktum per tą laiką? Ta pati, ka Auste {hanami} ;DD
11. Jei patektum i negyvenamą kosminę stotį, kokį japoną/japonę augintum? Maza, meilu, nuostabu ir tobula Mikutyy <333
12. Yuuki - mielas? Nu nezinau kam gali buti mielas DJ OZMA kopija ;DD euuu, DJ OZMAAA >.<
13. Penki didžiausi norai susiję su Japonija, išskyrus An cafe: 1. Susituokti su Akiharu 2. Susilaukti su juo 2 vaiku, pavadinti juos Akiharu ir Alice(Arisu) 3. Ismokti japonu kalba 4. Gyventi happily ever after
14. Dažniausiai vartojamas japoniškas žodis?: miku; nyappy; etto; baka; ai shiteiru;
15. Megiamiausia An Cafe daina?: Visoooos.@ siuo metu natsu kOI natsu gAMe^^ (prisiminkim kas musu laukia vasara, Rama, Gabi. ;3**)
16. Kaip radai šį forumą?: visagalis 'netas XD
17. Kodėl registravaisi į šį forumą?: nes chia Lithuanian Antic Cafe fan club, tai duuuh ;DD*
18. Vieta Japonijoje kurią labiausiai norėtum aplankyt?: TOKYO tokyo ToKyO (o jei tiksliau, tai Miku namus..o jei dar tiksliau.. ai, tiek too *total blush*
19. Nuotrauka: etto... -_-"
Atgal į viršų Go down
Momo.
Maple Gunman
Maple Gunman
Momo.


Pranešimų skaičius : 77
Join date : 2010-03-27
Age : 28
Miestas : Sheer hell...

Terra pagaliau chiaa ;)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terra pagaliau chiaa ;))   Terra pagaliau chiaa ;)) EmptyŠt. 03 27, 2010 10:39 am

Oh,tu toks nuostabus žmogutis atrodai ;3
Atgal į viršų Go down
Hanami.
Odoru Meruhen Tokei
Odoru Meruhen Tokei
Hanami.


Pranešimų skaičius : 7
Join date : 2010-02-20
Age : 27
Miestas : Vilnius

Terra pagaliau chiaa ;)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terra pagaliau chiaa ;))   Terra pagaliau chiaa ;)) EmptyŠt. 03 27, 2010 3:02 pm

Fuyumi, taip ir yra. ; DD
Atgal į viršų Go down
Momo.
Maple Gunman
Maple Gunman
Momo.


Pranešimų skaičius : 77
Join date : 2010-03-27
Age : 28
Miestas : Sheer hell...

Terra pagaliau chiaa ;)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terra pagaliau chiaa ;))   Terra pagaliau chiaa ;)) EmptySk. 03 28, 2010 3:16 am

Nuoresiu susipažint :3
Atgal į viršų Go down
nyarrin
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days



Pranešimų skaičius : 215
Join date : 2010-03-27
Age : 27
Miestas : sl

Terra pagaliau chiaa ;)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terra pagaliau chiaa ;))   Terra pagaliau chiaa ;)) EmptySk. 03 28, 2010 11:31 am

butinai XD*
Atgal į viršų Go down
Momo.
Maple Gunman
Maple Gunman
Momo.


Pranešimų skaičius : 77
Join date : 2010-03-27
Age : 28
Miestas : Sheer hell...

Terra pagaliau chiaa ;)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terra pagaliau chiaa ;))   Terra pagaliau chiaa ;)) EmptySk. 03 28, 2010 12:45 pm

Čia nieko juokingo aš labai rimtai kalbu DD:
Atgal į viršų Go down
hello
Kiri kiri
Kiri kiri
hello


Pranešimų skaičius : 389
Join date : 2009-07-12

Terra pagaliau chiaa ;)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terra pagaliau chiaa ;))   Terra pagaliau chiaa ;)) EmptySk. 03 28, 2010 1:26 pm

Nyappy_Terra rašo:
2. Uru ;)3.Takeru|Takuya (stei, nekeista, kad tavo takuyytis paslaptingai atsidure 3vietoj?)

ANTRAS URUHA, O TREČIAS TAKUYA! :OOOOO
Ma-ma-mano meilės abu, hrrr.
taip, keista, net labai XDD galėtų jų ten ir nebūt, šalallalala. ^^ gerai, kad Kai dar neparašei, nes užmuščiau *joke* XDDDDDDD

Nyappy_Terra rašo:
12. Yuuki - mielas? Nu nezinau kam gali buti mielas DJ OZMA kopija ;DD euuu, DJ OZMAAA >.<
Tą žmogų matai du kartus per savaitę (antradieniais ir ketvirtadieniais) po pusantros valandos, o gal net daugiau *rodo į save*

BTW labas ^^
Atgal į viršų Go down
Kaori
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Kaori


Pranešimų skaičius : 200
Join date : 2009-07-16
Age : 30
Miestas : Vilnius

Terra pagaliau chiaa ;)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terra pagaliau chiaa ;))   Terra pagaliau chiaa ;)) EmptySk. 03 28, 2010 1:47 pm

Nyappy_Terra rašo:
(prisiminkim kas musu laukia vasara, Rama, Gabi. ;3**)
ummmmm what? :DDD neprisimenu o.O

be to, LAAAAAABAS, pagaliau čia užsireginai, flegma :DDDD <33
Atgal į viršų Go down
http://www.screw.omgforum.net
nyarrin
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days



Pranešimų skaičius : 215
Join date : 2010-03-27
Age : 27
Miestas : sl

Terra pagaliau chiaa ;)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terra pagaliau chiaa ;))   Terra pagaliau chiaa ;)) EmptyPir. 03 29, 2010 12:02 pm

an tic'us cosplay'insim, sklerozninke tuu ;D <3 stei, as vis tiek nesuprantu tavo susizavejimo tuo perukiniu daiktu XDD
Atgal į viršų Go down
nyappy_appl-
Hatsukoi
Hatsukoi
nyappy_appl-


Pranešimų skaičius : 115
Join date : 2009-05-15
Age : 30

Terra pagaliau chiaa ;)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terra pagaliau chiaa ;))   Terra pagaliau chiaa ;)) EmptyPir. 03 29, 2010 2:48 pm

ka ka kaaaaaaaaaaaaaa??
Cpinsit antikuus???? kur??? nowJapan????
aš ir žadėjau vėl Bou cpint :D
Atgal į viršų Go down
Kaori
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Kaori


Pranešimų skaičius : 200
Join date : 2009-07-16
Age : 30
Miestas : Vilnius

Terra pagaliau chiaa ;)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terra pagaliau chiaa ;))   Terra pagaliau chiaa ;)) EmptyAntr. 03 30, 2010 6:02 am

a, jo, mes planuojam cosplayint antikus:D
Terra - Miku
aš - Takuya
enChi - Kanon
draugė, kurios čia nėra - Teruki
??? - Yuuki :D

žodžiu, yuuki neturim:D
natsu koi natsu game stilių cosplayint norim. ^^
Atgal į viršų Go down
http://www.screw.omgforum.net
nyappy_appl-
Hatsukoi
Hatsukoi
nyappy_appl-


Pranešimų skaičius : 115
Join date : 2009-05-15
Age : 30

Terra pagaliau chiaa ;)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terra pagaliau chiaa ;))   Terra pagaliau chiaa ;)) EmptyAntr. 03 30, 2010 7:54 am

ejjjj mano daraugė per yume cp cpino Yuuki xDDDD tai ir per now japan ja atsitempsiu ok??? o aš Bou?? ok ?xD
Atgal į viršų Go down
nyarrin
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days



Pranešimų skaičius : 215
Join date : 2010-03-27
Age : 27
Miestas : sl

Terra pagaliau chiaa ;)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terra pagaliau chiaa ;))   Terra pagaliau chiaa ;)) EmptyAntr. 03 30, 2010 1:43 pm

Butu nerealiai, jei rastumem Yuuki, tik geriau ta drauge nuo manes toliau butu, nes jei ji bus tikrai panaasi y jy, uz jos sveikata neatsakau XDDD *joke* (nevisai) ;DD
Atgal į viršų Go down
hello
Kiri kiri
Kiri kiri
hello


Pranešimų skaičius : 389
Join date : 2009-07-12

Terra pagaliau chiaa ;)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terra pagaliau chiaa ;))   Terra pagaliau chiaa ;)) EmptyTr. 03 31, 2010 5:25 am

Nyappy_Terra rašo:
stei, as vis tiek nesuprantu tavo susizavejimo tuo perukiniu daiktu XDD

matai, čia aukštasis mokslas tai suprast XDDDDDDDDDDDDDDD
o jei rimtai, tai aš neusprantu, kodėl tau jis taip nepatinka.
manau, akd be jo an cafe nebūtų an cafe.aišku, kai jo nebuvo, tai nereikėjo, bet kai yra, tai nebeįsivaizduoju be jo. ir šiaip man jis atrodo vienas draugiškiausių ir mieliausių narių.^^ ir tarkim, jei leistų pasirinkti su kuo pabendrauti: Miku ar Yukiu, tai pasirinkčiau Yukį ^^
Atgal į viršų Go down
Kaori
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Kaori


Pranešimų skaičius : 200
Join date : 2009-07-16
Age : 30
Miestas : Vilnius

Terra pagaliau chiaa ;)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terra pagaliau chiaa ;))   Terra pagaliau chiaa ;)) EmptyTr. 03 31, 2010 5:31 am

h3llo. rašo:
tarkim, jei leistų pasirinkti su kuo pabendrauti: Miku ar Yukiu, tai pasirinkčiau Yukį ^^

O___________________________________________________________________________________________O
O___________________________________________________________________________________________O
O___________________________________________________________________________________________O
O___________________________________________________________________________________________O
O___________________________________________________________________________________________O


Paskutinį kartą redagavo Kaori, Tr. 03 31, 2010 5:59 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://www.screw.omgforum.net
hello
Kiri kiri
Kiri kiri
hello


Pranešimų skaičius : 389
Join date : 2009-07-12

Terra pagaliau chiaa ;)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terra pagaliau chiaa ;))   Terra pagaliau chiaa ;)) EmptyTr. 03 31, 2010 5:33 am

manau, kad su juo būtų linksmiau ^^''
Atgal į viršų Go down
nyarrin
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days



Pranešimų skaičius : 215
Join date : 2010-03-27
Age : 27
Miestas : sl

Terra pagaliau chiaa ;)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terra pagaliau chiaa ;))   Terra pagaliau chiaa ;)) EmptyKv. 04 01, 2010 4:13 am

Stei, tu laimingas zmogus, kad as priejau prie interneto tik snd, patikek jei tu dbr salia butum, is taves liktu kosee, ne, skystimas. Tu savo tokiais pasakymais, kaip "geriau kalbeciaus su yuuki" dar labiau didini mano neapykanta jam, as rimtai. Be joke'u.
Atgal į viršų Go down
Kri
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Kri


Pranešimų skaičius : 201
Join date : 2009-06-27
Age : 29
Miestas : heheh...pas Miku-kun ^_^

Terra pagaliau chiaa ;)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terra pagaliau chiaa ;))   Terra pagaliau chiaa ;)) EmptyKv. 04 01, 2010 4:42 am

oooooohooo ;DD hex, Tera ^^
kietai vakar pabuvo MONO konce visi ^^ (rock)
kas čia per stumimai ant kietos čiuvelio Yu??
bet rimtai.. Man atrodo, kad su juo iki ašarų prisižvengt būtų galima xDD be to, Miku lb mėgsta iš jo pasišaipyt xD nors Mi man laaabai naiss, bet jei jis tai padarytų mano akivaizdoj, tai suvartyčiau jį xD
Atgal į viršų Go down
nyarrin
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days



Pranešimų skaičius : 215
Join date : 2010-03-27
Age : 27
Miestas : sl

Terra pagaliau chiaa ;)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terra pagaliau chiaa ;))   Terra pagaliau chiaa ;)) EmptyKv. 04 01, 2010 4:50 am

O jeigu TU Mikutaidii suvartytum mano akivaizdoj, gautum snukin 8)**
Atgal į viršų Go down
Kri
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Kri


Pranešimų skaičius : 201
Join date : 2009-06-27
Age : 29
Miestas : heheh...pas Miku-kun ^_^

Terra pagaliau chiaa ;)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terra pagaliau chiaa ;))   Terra pagaliau chiaa ;)) EmptyKv. 04 01, 2010 5:15 am

pasistengčiau greičiau pabėgti xDDDD
Atgal į viršų Go down
nyarrin
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days



Pranešimų skaičius : 215
Join date : 2010-03-27
Age : 27
Miestas : sl

Terra pagaliau chiaa ;)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terra pagaliau chiaa ;))   Terra pagaliau chiaa ;)) EmptyKv. 04 01, 2010 8:17 am

tau nelabai sektusi.. 8)) bet as abejoju, ar vyciausi tave, jei salia butu Mikutis.. Tiesiog kojos nekiltu XDD
Atgal į viršų Go down
hello
Kiri kiri
Kiri kiri
hello


Pranešimų skaičius : 389
Join date : 2009-07-12

Terra pagaliau chiaa ;)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terra pagaliau chiaa ;))   Terra pagaliau chiaa ;)) EmptyPen. 04 02, 2010 5:05 am

terra, pati pagalvok, kaip tau būtų geriau, kad bendraučiau su MIIIIIKUUUU ar su Yukiu? ^^
Atgal į viršų Go down
nyarrin
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days



Pranešimų skaičius : 215
Join date : 2010-03-27
Age : 27
Miestas : sl

Terra pagaliau chiaa ;)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terra pagaliau chiaa ;))   Terra pagaliau chiaa ;)) EmptyPen. 04 02, 2010 12:04 pm

Man nesvarbu, visiems jis turi but DIEVAS, chia jau nekyla klausimu, kad man jis sis tas daugiau..*che che*..{ like, everything}
Atgal į viršų Go down
nyappy_appl-
Hatsukoi
Hatsukoi
nyappy_appl-


Pranešimų skaičius : 115
Join date : 2009-05-15
Age : 30

Terra pagaliau chiaa ;)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terra pagaliau chiaa ;))   Terra pagaliau chiaa ;)) EmptyŠt. 04 03, 2010 4:12 am

Aš ir Yuki pasiringčiau.

o ta mano draugė yra labai rami... ir panasi y yuki xD jos plaukai garbanoti garbanoti xD prisimenu kaip kažkada garbanojom dar daugiau xDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
hello
Kiri kiri
Kiri kiri
hello


Pranešimų skaičius : 389
Join date : 2009-07-12

Terra pagaliau chiaa ;)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terra pagaliau chiaa ;))   Terra pagaliau chiaa ;)) EmptyŠt. 04 03, 2010 5:11 am

hai faif XD
nu man Miku..emmm. šiek tiek pasikėlęs?XDDDDD
o Yukis unreal ir nestumkit ant jo.
žodžiu, jie visi adorable, so LOVE&PEACE, baigiam :D ^^
Atgal į viršų Go down
nyarrin
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days



Pranešimų skaičius : 215
Join date : 2010-03-27
Age : 27
Miestas : sl

Terra pagaliau chiaa ;)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terra pagaliau chiaa ;))   Terra pagaliau chiaa ;)) EmptyŠt. 04 03, 2010 9:11 am

Klausyk, Steigve, jei nori, kad tarp musu butu taika, tai apie Miku tik gerai arba nieko.
Atgal į viršų Go down
hello
Kiri kiri
Kiri kiri
hello


Pranešimų skaičius : 389
Join date : 2009-07-12

Terra pagaliau chiaa ;)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terra pagaliau chiaa ;))   Terra pagaliau chiaa ;)) EmptyŠt. 04 03, 2010 12:44 pm

tai juk aš apie jį gerai ^^
Atgal į viršų Go down
nyarrin
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days



Pranešimų skaičius : 215
Join date : 2010-03-27
Age : 27
Miestas : sl

Terra pagaliau chiaa ;)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terra pagaliau chiaa ;))   Terra pagaliau chiaa ;)) EmptySk. 04 04, 2010 2:00 am

tai jokiu zodziu, panasiu y "pasikeles" kad man NEBUTU.
Atgal į viršų Go down
Momo.
Maple Gunman
Maple Gunman
Momo.


Pranešimų skaičius : 77
Join date : 2010-03-27
Age : 28
Miestas : Sheer hell...

Terra pagaliau chiaa ;)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terra pagaliau chiaa ;))   Terra pagaliau chiaa ;)) EmptySk. 04 04, 2010 4:26 am

Sr,kad įsikišiu,bet...
Terra visi mes esam kažkiek pasikele
;3
Atgal į viršų Go down
hello
Kiri kiri
Kiri kiri
hello


Pranešimų skaičius : 389
Join date : 2009-07-12

Terra pagaliau chiaa ;)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terra pagaliau chiaa ;))   Terra pagaliau chiaa ;)) EmptySk. 04 04, 2010 7:50 am

hai, hai.. ^^
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Terra pagaliau chiaa ;)) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Terra pagaliau chiaa ;))   Terra pagaliau chiaa ;)) Empty

Atgal į viršų Go down
 
Terra pagaliau chiaa ;))
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Nyappy (ANFCLT) Lithuanian Antic cafe fan club :: Nyappy(ANFCLT) :: Forumiečiai-
Pereiti į: