Nyappy (ANFCLT) Lithuanian Antic cafe fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nyappy (ANFCLT) Lithuanian Antic cafe fan club

WelCome To NyaPPyLand =^w^=
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 h3llo. & Kriss FF

Go down 
+8
nyarrin
Kyoko-tian
Kaori
marble-s
doozy
yuni-kun
Kri
hello
12 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
marble-s
Ame no Hankagai
Ame no Hankagai
marble-s


Pranešimų skaičius : 581
Join date : 2008-03-21
Age : 29
Miestas : Disordered heaven~

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: h3llo. & Kriss FF   h3llo. & Kriss FF - Page 2 EmptyAntr. 11 10, 2009 8:12 am

skaitant toks jausmas, kad jūs nesat nevietinės Tokijuj.XDDDD
Atgal į viršų Go down
http://nyappy.niceboard.net  ,  www.nyappy.ten.lt
hello
Kiri kiri
Kiri kiri
hello


Pranešimų skaičius : 389
Join date : 2009-07-12

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: h3llo. & Kriss FF   h3llo. & Kriss FF - Page 2 EmptySk. 11 15, 2009 10:43 am

*deleted*


Paskutinį kartą redagavo hello, Kv. 02 02, 2012 7:08 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
yuni-kun
Maple Gunman
Maple Gunman
yuni-kun


Pranešimų skaičius : 51
Join date : 2009-08-21
Miestas : kyoto

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: h3llo. & Kriss FF   h3llo. & Kriss FF - Page 2 EmptySk. 11 15, 2009 10:48 am

-Kanon!-pašaukė Dignė ir pribėgus pabučiavo.
Steigvė ir Kristė išpūtė akis ir kiek per garsiai suriko:
-What the fuck?!
šitas žiauriausias. XDD
per tūkstančius metų nebūčiau sugalvos. : D
tęskit, byviai ir tešlagalviai XD
Atgal į viršų Go down
Kri
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Kri


Pranešimų skaičius : 201
Join date : 2009-06-27
Age : 29
Miestas : heheh...pas Miku-kun ^_^

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: h3llo. & Kriss FF   h3llo. & Kriss FF - Page 2 EmptyPir. 11 16, 2009 11:33 am

^^


Paskutinį kartą redagavo Kri, Tr. 04 25, 2012 7:24 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Kaori
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Kaori


Pranešimų skaičius : 200
Join date : 2009-07-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: h3llo. & Kriss FF   h3llo. & Kriss FF - Page 2 EmptyŠt. 11 21, 2009 11:28 am

kada kita dalis? :3
Atgal į viršų Go down
http://www.screw.omgforum.net
doozy
Odoru Meruhen Tokei
Odoru Meruhen Tokei
doozy


Pranešimų skaičius : 13
Join date : 2009-08-03
Age : 32
Miestas : pas Kanon ^w^

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: h3llo. & Kriss FF   h3llo. & Kriss FF - Page 2 EmptyŠt. 11 21, 2009 12:52 pm

Čia vėl komentaras už kelias dalis iš karto ;DD
Nesveikai gerai rašot, panos! Ačiūūūū ;)**

„-Džy, eikit ten,-apsauginis pavartė akis ir parodė į šoną. Steigvė greičiau nudūmė parodyta kryptimi, tuo tarpu Kristina dar spėjo apsisukti ant kulno, atmesti plaukus ir gana išdidžiai nužygiuoti, jei dar nekrieptume dėmesio į tai, kad paskui teko grįžti ir pačiupti savo lagaminą, ji ėjo beveik kaip podiumo karalienė.“

apsauginis tipo kietuolis toks, prie jaunimo ;DDDD o Kristė irgi gera - gi reik pasivaipyt.. xDDDDD podiumo karalienė.... xD

„-Lol. Kylam, teks palaukt,-šyptelėjo Steigvė ir prisisegė diržą. –Tu tik nesusiveržk per stipriai, paskui dar avarija bus,-pamėgino surimtėti, bet vistiek sukikeno.
-Miela, Stei, tikrai miela,-šviesiaplaukė įsitaisė patogiau ir atsiduso. “

Čysti Stei ir Kris charakteriai.. xDD blem, jūs taip atkartot mokat...:D

„-O fu!-sušuko mergina ir atšoko atgal. Tik atidžiau įsižiūrėjus galėjai suprasti, kad ten darbuojais eilinė fyfa pusmetriniais nagais, bandanti prilygti japoniškajai ganguro, ir šiurpaus snukučio tektonikas, kuris atlipęs nuo savo draugužės spoksojo į Kristę. Jei būtų turėjus daugiau laiko,būtų paklausus, WTF jie čia daro, bet kadangi reikalas tikrai spyrė, Kristina tik išmetė smile‘ą, sušuko „Sorriuks, klizma“ ir dėjo durimis „gražuoliukui“ į nosį. „

Nu va čia tai trauma XDDDDDD žiauriai... bet Kristė visada moka praslyst lengvai. Iš bet kokios situacijos. Netgi tokios nesveikai FŪ... ;DD

„Ekrane švietė pranešimas: „Gautas naujas failas nuo Dignės – Dir_en_grey-GRIEF“ ir žinutė, taip pat nuo Dy: „Pratinkitės prie j-rock !^^“ „

Ooooh, teisingai.. ;DDD nereali daina (rock)

„-Hey,-iš kažkur šalia išdygo vaikinas, šiek tiek ilgesniais, tamsiais, sušiauštais plaukais, suplėšytais pilkais džinsais ir marškinėliais su daugybe užrašų. –Ko klausai?“

sweeeeeeeeet :J

„–Aš Kajus, malonu susipažint,-linktelėjo.“

gražus vardas :)

„-Ne, aš tik teroristas, ketinantis užgrobti šį lėktuvą,-jis ėmė šiurpiai juoktis. –O jei rimtai, tai taip. Visual kei?-Kajus nužvelgė Stei nuo galvos iki kojų.“

Teroristas?xDDD I‘m dead terrorist Achmed. Silence! Or... I kill u! xDDD kažkaip priminė....
visual kei.... mmmm... ^^

„-Suki dayo.
-Suki dayo? Kas čia per sojos padažas?-atsiduso Steigvė. -Tu šaipaisi iš manęs, aš juk nesuprantu,-papurtė galvą ji.
-Ne sojos padažas,-nusijuokė jis. -Tu man patinki,-šyptelėjo.“

;DDDDDDDDDDDD OMG, sojos padažas...? xDDD

„- Dinkit iš kelio, jūs peroksidai ir apsirenkit dėl dievo meilės! Ir kas čia dabar per fail adidas kedai su keturiom juostom? Jauskit ribas!- aidėjo kiek piktdžiugiškas balsas.“

Kristė. Totaliai. xDD

„Jai pasidarė kiek juokinga, tai kas dabar nutiko tenais su tck „prigavo“ stiliuku čiūvu ir jo balta šliundra.“

jooooo...prigavo...xD maždaug fotkė: tck, jo rankoj fotikas, blicas atsispindi veidrodyje, o po foto: „prigavo“ xDDDDDDDDDD

„ Tada Kristė užtraukė savo ir Steigvės legendinę dainą:
„... I SMELL SEX AND CANDY!!“- garsiau uždainavo šiuos žodžius ir pakratė galvą. Steigvė tik šyptelėjo ir taip pat uždainavo:
- I SMELL SEX AND CANDY!- merginos užtraukė vienbalsiai, neesmė, kad pusė žmonių atsisuko į linksmuolių pusę ir įtariai pažiūrėjo. Joms dzin.“

oooo, Nirvana. Gera daina.. ;D Jo, jums visada dzin. Dėl visko. xD

„- Klausyk, čiūvas.- tarė Stei.“

Maždaug: dabar tylėk ir atidžiai paklausyk, ką aš tau pasakysiu.... xDDDD

„- Dignė atsiuntė. Dir en Grey. Žinok šita daina kala į klyną.- tarė mergina išmetė tą „yeah!“ veido išraišką.“

Taigi, kad kala... kitaip nebūčiau siuntusi. xDDD

„- Kažkada ir aš buvau jūsų metų, ir buvau pašėlusi vakarėlių liūtė!- nusijuokė senutė.“

pavaro bobulytė...;DD

„Kristina nusišypsojo jai ir atsirėmė į Steigvės petį. Kiek kartų ji buvo taip užmigus... Per visas filmų reklamas, keliones... Kad ir dabar.“

Akivaizdu. Abi tokios pat. Visada užmiegat ne vietoj ir ne laiku. >_<
Mieeeegalės. :D

„- Japan, here we come!- sučiauškė Kriss ir susimušė su Steigve delnais.“

Joooo, Byvis(Kriss) ir Tešlagalvis(Stei), kaip sakė Elė, atvaro padaryt Japonijos xD Nippon, saugokis!!! :P

„Ji norėjo kuo greičiau įkvėpt japoniško gryno oro.“

japoniško oro.... kaip mielai :)))

„- Tuoj pala.- tarstelėjo Kriss ir įjungė telefoną, kuriame jau buvo atėjusi žinutė nuo Dignės. „Konbanwa! Kaip skrydis? Tikiuosi, kad nesikabinėjote prie žmonių as Always?;D Kai būsite vietoj, paskambinkite!““

Ei! Kiap jums taip pavyksta? Nu parašėt būtent tai, ką aš būčiau parašius.... Ir dar mano style‘u! ;D nerealiai....

„- Jauti jėgą?- kilstelėjo antakius Stei ir jau rakino kambario duris.“

Stei frazelė XD

„- Dabar varysim pasitūsint į naktinį Tokijų.- suplojo rankom Kriss.- bet gal pirma išsivalom dantis gal?- nusijuokė.- Juk miegojom.“

Kristės logikos ir mąstymai....:DDD kaip visada...

„-Čiūvas, ką sugalvojai? SU kuo šnekėjai?-prisimerkė Kristina, bandydama žudyti žvilgsniu. Taip, vaikystėje ji persižiūrėjo X-men‘ų.“

Kristė- ciklopas xDD


Animacinius Gif

„-Jie sako handičifimiriku ano no heri...-ėmė išsidirbinėt Kristė, bet netrukus sulaukė smūgio iš pagalvės. Dar pamėgino pakartot šokio elementus, bet šįkart pro šoną praskrido batas.“

hehehe xDDDD taip jai ir reikia (evil)

„-Kanon,-linktelėjo. –Mano vardas Kanon.“

Ooooo, kas pasirodo... (inlove)

„-Pyyyyze batams,-uždarius duris pro dantis iškošė Kristina. –Čia Dy pažįstama??“

Kristė kaip ir visada nesieja minčių tarpusavy xDDDD

„-Tu žinai, kad aš pusę savo gyvenimo apie tokius svajojau? Ji rengiasi kietai. Tas mėlynas languotas sijonas toks nerealus. Bet žinai... jos balsas kiek vyriškas... ir ji...
-...neturi krūtinės,-užbaigė choru ir ėmė kvatotis.“

ou gad......xDDDDDDDD jūs nesveikos..... taip ir maniau, kad išsityčiositės iš mano Kanon xP dar gausit jūs man.... *rodo kumštį* :D

„-Nu ne, nesišaipom,-išpyškino Steigvė. Visgi abi turėjo pripažint, kad Kanon atrodė išties gražiai. Net labai. –Okey, einam ruoštis.“

ahaaaa.. visgi patiko jums mano draugužis :]

„Draugės įsiminė vietą ir įsitikino, kad lengvai ją ras.“

Kurgi ne.... Tos pačios, kurios gaudosi aplinkoj... xD

„Po poros minučių jos sėdėjo ant suoliuko kažkokaim parke ir nežinojo, kur eit.“

Argi nesakiau? :DD Merdžyyyynos, kokios jūs nuspėjamos... n.n

„-Konbanwa, Digne-san... Žinai... Mes nežinom, kur esam...-Kristė nenorėjo pripažint, kad pasiklydo. –Kažkoks parkelis, pilna varpelių, bonsų, nedidelis tvenkinėlis ir kriokliukai... Atvažiuosi? Ačiū, ačiū, tu gėris! Laukiam,-padėjo ragelį ir ėmė šokinėt Kristė. –Už penkiolikos minučių bus, oh yeah!
-Keista, kad nepasiuntė,-prunkštelėjo Stei, bet pažiūrėjus į draugę nesusivaldė ir nusijuokė.“

Taip, taip, visada turiu jus gelbėt xDD

„–Sveikos atvykusios į „Blue Banana Club“!-parodė į didžiulį pastatą ji ir pasuko link įėjimo.“

nemirtingas pavadinimas xDDD

„-Kanon!-pašaukė Dignė ir pribėgus pabučiavo.“

apie ką aš ir kalbėjau... va čia jau kitas reikalas... :J

„Steigvė ir Kristė išpūtė akis ir kiek per garsiai suriko:
-What the fuck?!“

xDDDDD lol
Atgal į viršų Go down
Kri
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Kri


Pranešimų skaičius : 201
Join date : 2009-06-27
Age : 29
Miestas : heheh...pas Miku-kun ^_^

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: h3llo. & Kriss FF   h3llo. & Kriss FF - Page 2 EmptySk. 11 22, 2009 11:38 am

O jėzus maryte xDDD
kai kurių komentai, tai iš koto verčia xDD roflroflrofl xDDD
ačiū, kad skaitote!!!! (love you guys)

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Dsc00470am



Paskutinį kartą redagavo Kri, Tr. 04 25, 2012 7:25 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Kri
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Kri


Pranešimų skaičius : 201
Join date : 2009-06-27
Age : 29
Miestas : heheh...pas Miku-kun ^_^

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: h3llo. & Kriss FF   h3llo. & Kriss FF - Page 2 EmptyPir. 11 23, 2009 6:23 am

Tai ką, mieli skaitovai. :D
Nesidrovėkite rašyti komentarų. ^_^
kuo toliau, tuo labiau mums yra įdomi jūsų nuomonė.
AČIŪ DIDELIS!!
Atgal į viršų Go down
yuni-kun
Maple Gunman
Maple Gunman
yuni-kun


Pranešimų skaičius : 51
Join date : 2009-08-21
Miestas : kyoto

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: h3llo. & Kriss FF   h3llo. & Kriss FF - Page 2 EmptyPir. 11 23, 2009 9:08 am

jūs kiekviena dalimi vis labiau nustebinat. : D
jei vienoj dalį juokiuos, tai kitoj lūžtu, o kas paskui - raitysiuos? XD
kaip bebūtų viskas superr juokinga ir labai malonu skaityt.
tęęskit.
Atgal į viršų Go down
marble-s
Ame no Hankagai
Ame no Hankagai
marble-s


Pranešimų skaičius : 581
Join date : 2008-03-21
Age : 29
Miestas : Disordered heaven~

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: h3llo. & Kriss FF   h3llo. & Kriss FF - Page 2 EmptyAntr. 11 24, 2009 9:59 am

FAIL lol
teatro trupė lololol
krč, pavarot.XD
Atgal į viršų Go down
http://nyappy.niceboard.net  ,  www.nyappy.ten.lt
hello
Kiri kiri
Kiri kiri
hello


Pranešimų skaičius : 389
Join date : 2009-07-12

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: h3llo. & Kriss FF   h3llo. & Kriss FF - Page 2 EmptyPir. 11 30, 2009 9:52 am

*deleted*


Paskutinį kartą redagavo hello, Kv. 02 02, 2012 7:09 am. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Kaori
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Kaori


Pranešimų skaičius : 200
Join date : 2009-07-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: h3llo. & Kriss FF   h3llo. & Kriss FF - Page 2 EmptyPir. 11 30, 2009 9:59 am

Norėčiau išgirst ir pamatyt kaip Teruki dainuoja šitą dainą.XDDD
Atgal į viršų Go down
http://www.screw.omgforum.net
Kri
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Kri


Pranešimų skaičius : 201
Join date : 2009-06-27
Age : 29
Miestas : heheh...pas Miku-kun ^_^

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: h3llo. & Kriss FF   h3llo. & Kriss FF - Page 2 EmptyPir. 11 30, 2009 10:04 am

^^


Paskutinį kartą redagavo Kri, Tr. 04 25, 2012 7:25 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
marble-s
Ame no Hankagai
Ame no Hankagai
marble-s


Pranešimų skaičius : 581
Join date : 2008-03-21
Age : 29
Miestas : Disordered heaven~

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: h3llo. & Kriss FF   h3llo. & Kriss FF - Page 2 EmptyAntr. 12 01, 2009 10:48 am

LOLWTFWATTTTT
I'm not a guuurrrl
LOL
Atgal į viršų Go down
http://nyappy.niceboard.net  ,  www.nyappy.ten.lt
doozy
Odoru Meruhen Tokei
Odoru Meruhen Tokei
doozy


Pranešimų skaičius : 13
Join date : 2009-08-03
Age : 32
Miestas : pas Kanon ^w^

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: h3llo. & Kriss FF   h3llo. & Kriss FF - Page 2 EmptyPen. 12 04, 2009 12:59 pm

Vėl džiuginat forumiečius su savo klasišku FF. ;D taip ir toliau!^^

„- Dy, tu persimetei į kitą pusę?- suraukė antakius Stei. Dignė su Kanon į Kris ir Stei pažvelgė buku žvilgsniu, o po to, prapliupo juoktis.
- Digne, žinai, jog mes nieko neturime prieš homosexus, bet galėjai ir perspėti.- šnibždėjo Kristė,prisliūkinus prie Dignės.“

OMFG!! XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD beprooootės..xDDDD


„- Taip ir maniau, kad Kanon palaikysite pana.- piktdžiugiškas Dignės juokas.- fail jums!!- dabar prie juoko prisidėjo ir Kanon.“
Heh heh...susifailinot :DDD

„- Tai vat kodėl jos, tai yra, jo balsas toks žemas...-pakomentavo Steigvė.
- Jo... Ir visai be krūtinės.- pridūrė Kristė.“

na ir neįtikėtina logika...koks pastabumas! Nepakartojama! :DDDDDD

„- Užsikišk! Neviešink mūsų gėdos.- akimis žaibavo Stei.“

Neviešinti, sakai..? Noooood..XDD

„Ketveriukė įėjo „Blue Banana Club“.“

Ar jau sakiau, kad nerealus pavadinimas??:P

„Pastate buvo trys aukštai ir visuose buvo pilna žaidimų automatų. Draugės per visą gyvenimą nėra tiek mačiusios... Visur švietė linksmi veidai. Apačioje buvo nemaža šokių aikštelė.“

Tipiškas japonų klubas ;D

„Plaukuose daug segtukų, daug šviesių spalvų, raštų, auskarų... Steigvė ir Kristina suprato, jog jas, nuo šių visų žmonių skiria ne tik rasė, bet ir visa apranga. Net ir Dignė devėjo gelsvą suknutę su spalvotomis širdelėmis, rausvą švarkelį ir rožinius kerzus.“

Va taip va! I‘m too sexy to my dress, I‘m too sexy to steels...:DDDDDDDDDDDDD

„...po jomis kyšojo linksmi kerzų snukučiai.“

mielai kažkaip skamba ;DDDD snukučiai.

„Buvo apsivilkus juodą palaidinę ant kurios buvo nupiešti balti, pasikorę zombiukai.“

joooo...tikrai miela..XD

„Iš po švarko matėsi tamsiai violetinė palaidinė ant kurios švietė balta vudu lėlytė į kurią buvo prismaigstyta daug adatų.“

aha... nesuklydau...mielai...xD

„- Baik! Čia gi niekas ir nešoka, čia taškosi!-paplojo šviesiaplaukė.“

jo, brangute, TAŠKOSI. :DD
„Rocket dive... Rocket dive!“

kur man tai girdėta? Am? ~_o

„ Galiausiai Stei ir Kris nusileido prie baro, kur sėdėjo Dy ir Kanon. Na, jei tai galima pavadint sėdėjimu...“

he he.... :J

„Ta porelė visai nesivaržydama varė prancūziškai.“

ir kaip tu manai, kaip prie Kanon galima ramiai išsėdėt?:DDDDDD Taigi, jis toks rrrrawrr...:J



„- Gal paimsiu zombį arba kruvinąją Merę.- mąstė šviesiaplaukė.
- Ne... Žinai ką geriau imam?- klastingas Kristės šypsnis.- Sex on the beach.“

šelmės ;DDDD

„Vienas vaikinas buvo, tikrai, po gero cheminio ir su nerealiais, spalvotais akiniais. Kitas, visą laiką žvengė (visai kaip Stei). Po to į akis krito, vidutinio ūgio vaikinas su rooožiniu švarkeliu. Ir šalia jo ėjo ryžas drovuolis.“

neblogai...ir kurgi jie man matyti...?? hm....n_n

„Tas vaikinas, rožiniu švarkeliu, labai akivaizdžiai nužiūrėjo merginų aprangą. Tai buvo per nelyg akivaizdu... Vaikinukas pasišokinėdamas priėjo prie draugių ir ištiesęs ranką tarė:
- Sveikos! Aš Miku.“

Scaneris :DDDD Cafeeeekai pasirodė ^.^

„-Ką?-abi draugės susižvalgė ir prapliupo kvatotis. Jos neketino sveikintis su ‚skeneriu‘, kuris dar kartą nužvelgė jas nuo galvos iki kojų.“

joo...mūsų mintys vienodos... „skeneris“ xDDDDDD

„Kanon apkabino ją iš nugaros per liemenį ir padėjo galvą ant peties.“

aaaaaah...:)

„-Čia jos?! –pašoko Miku. Visose nuotraukos ir video, kuriuos rodė Dignė...“

aišku, kad rodžiau! kaip aš nepasididžiuosiu savo chebra ;DDDD

„-Kristei dar tik aštuoniolika, o Stei-devyniolika. Dar vaikai juk.“

vaikuuuuuučiai xD

„-Ką čia vaikais vadini?-išmetė rėmus šviesiaplaukės. –Mes pilnametės!“

gez style xDDDDDD „rėmai“ atsirado...

„-Not really,-šyptelėjo Dy. –Japonijoj pilnametystė nuo 21 metų.“

ha ha ha !!! fail‘inės jūs xDDDDD

„–O čia Yuki,-parodė į ‚cheminį berniuką‘ su akiniais,-ir Takuya,-juokdamasis pažvelgė į ryžaplaukį, kuris kilstelėjo ranką ir žiojosi kažką sakyti, bet Teruki jį nutraukė,-Yuki groja klavišiniais, Taku gitara, o aš būgnais.“

cheminis berniukas XDDDDD O Teru kalbus kaip visada...:]

„Guitar Hero“

jėėga...geras žaidimas B)

„Iš karto matyti, kad vaikinas žino visas etikėto taisykles:
-Aš už Taku! Lažinamės?-kilstelėjo antakius.“

Tai ką daryt, jei mėgsti kalbėt? Etika- ne pats svarbiausias dalykas. Iškalbingumas irgi gerai ;D

„-Jei praloši, eisi dainuot karaoke, o aš išrinksiu dainą,-sukikeno Stei, mintyse jau regzdama planus.“

karaoke....nice...:}

„-O jei bus atvirkščiai, tada tu,-vaikinas apsižvalgė aplink, bandydamas greit ką nors sugalvot,-eisi šokt su manim!-pergalingai sušuko ir ėmė trintis rankas.“

Stei nemėgsta šokt....;DDD

„Juk Kristė moka grot gitara ir tikrai nepralaimės kažkokiam čiūveliui, besidažančiam plaukus ryžai. Juk taip?“

Niekad nenuspėsi Kristės....Manau....hm....kaip čia pasakius....em – PRAKIŠ. xDD

„Tiesa, iš pradžių atrodė, kad ryžių įveikt bus lengviau.“

ryžių...;DDD skamba kaip ‚ryžiai‘ xD

„-Paskutinis raundas!-pranešė Miku, nustatęs roboto balsą. Visi sužiūro į jį ir ėmėm juoktis. –Ką?-nesuprato šis. –Aš visad mėgau robotus.“

tai antinas, tai robotas... Gyvas talentas, keičiant balsus. ;DD Mėgai robotus, sakai? Take this:

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Eiwgfk



„Kaip tik ant tų žodžių Kristina stumtelėjo Taku ir šis, neišlaikęs pusiausvyros, nukrito.“

gerai, neatspėjau...:D laimės jau... bet kokia nesąžininga....sukčiauja dar..:D

„-Ar aš?-šyptelėjo pasilenkus Kristė. –Argi aš taip pasielgčiau?“

Totali Kristė. Neigimas – jos draugas. xD

„-Oukei, aš padainuosiu, bet tu šoksi, nes nesąžiningai laimėjo,-pareiškė Teruki, nustatęs tokį žvilgsnį, kuriam tiesiog neįmanoma atsispirt.“

Tokį?:

h3llo. & Kriss FF - Page 2 23rr7fk



xDDDD

„Užgrojo muzika ir Teru ėmė dainuot. Kuo toliau, tuo labiau kaito jo skruostai. Vaikino akys išsiplėtė, raudonis dar labiau išmušė veidą ir Teruki „šiek tiek“ susigėdęs uždainavo priedainį:
-I‘m not a girl... Not yet a woman.“

Omg...xDDDD nerealiai.... vyrutis varo tokią dainą... jooo...sugalvojai tu čia Stei....xDD

Tęskit.:)
Atgal į viršų Go down
Kri
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Kri


Pranešimų skaičius : 201
Join date : 2009-06-27
Age : 29
Miestas : heheh...pas Miku-kun ^_^

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: h3llo. & Kriss FF   h3llo. & Kriss FF - Page 2 EmptyŠt. 12 05, 2009 8:41 am

xDD blem.. nužudei su savo komentu xDDD
bet? Ar aš galiu PRAKIŠT guitar hero??;DD
nyfyga jums xDD
Atgal į viršų Go down
Kri
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Kri


Pranešimų skaičius : 201
Join date : 2009-06-27
Age : 29
Miestas : heheh...pas Miku-kun ^_^

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: h3llo. & Kriss FF   h3llo. & Kriss FF - Page 2 EmptyPir. 12 07, 2009 12:56 pm



h3llo. & Kriss FF - Page 2 Shinsatotoykyo




Paskutinį kartą redagavo Kri, Tr. 04 25, 2012 7:26 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Kaori
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Kaori


Pranešimų skaičius : 200
Join date : 2009-07-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: h3llo. & Kriss FF   h3llo. & Kriss FF - Page 2 EmptyPir. 12 07, 2009 1:04 pm

siurblys, lol.XDD
šita dalis buvo ne tokia įdomi, kaip kitos, bet įdomi, kaip visos.:D
Atgal į viršų Go down
http://www.screw.omgforum.net
marble-s
Ame no Hankagai
Ame no Hankagai
marble-s


Pranešimų skaičius : 581
Join date : 2008-03-21
Age : 29
Miestas : Disordered heaven~

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: h3llo. & Kriss FF   h3llo. & Kriss FF - Page 2 EmptyAntr. 12 08, 2009 12:13 pm

HOHOHOHOHOOOO Stei, bb, miegosi su Teruki~~~~~~ XDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
http://nyappy.niceboard.net  ,  www.nyappy.ten.lt
hello
Kiri kiri
Kiri kiri
hello


Pranešimų skaičius : 389
Join date : 2009-07-12

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: h3llo. & Kriss FF   h3llo. & Kriss FF - Page 2 EmptySk. 12 13, 2009 9:08 am

*deleted*


Paskutinį kartą redagavo hello, Kv. 02 02, 2012 7:10 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Kyoko-tian
Maple Gunman
Maple Gunman
Kyoko-tian


Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2009-04-16
Age : 32
Miestas : Klaipeda

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: h3llo. & Kriss FF   h3llo. & Kriss FF - Page 2 EmptySk. 12 13, 2009 10:37 am

Poor little Takubara-san TwT
Atgal į viršų Go down
Kaori
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Kaori


Pranešimų skaičius : 200
Join date : 2009-07-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: h3llo. & Kriss FF   h3llo. & Kriss FF - Page 2 EmptySk. 12 13, 2009 1:03 pm

vargšas Takuyutė, Miku iš pavydo elgias kaip šikna.xD
Atgal į viršų Go down
http://www.screw.omgforum.net
Kri
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Kri


Pranešimų skaičius : 201
Join date : 2009-06-27
Age : 29
Miestas : heheh...pas Miku-kun ^_^

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: h3llo. & Kriss FF   h3llo. & Kriss FF - Page 2 EmptyPir. 12 14, 2009 1:07 am

ar aš tai girdžiu iš Kaori? xDD eina sau.
dievinu šitą vietą.;D viena mano mylimiausių. ;DD (ypač tada, kai kūrėm šitą dalį pas mane xDD)
joo... Miku čia toks biški evil...~.~
Atgal į viršų Go down
yuni-kun
Maple Gunman
Maple Gunman
yuni-kun


Pranešimų skaičius : 51
Join date : 2009-08-21
Miestas : kyoto

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: h3llo. & Kriss FF   h3llo. & Kriss FF - Page 2 EmptyPir. 12 14, 2009 5:47 am

du žodžiai (apie tris dalis *w* ) - JŪS ŽUDOT.
Atgal į viršų Go down
hello
Kiri kiri
Kiri kiri
hello


Pranešimų skaičius : 389
Join date : 2009-07-12

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: h3llo. & Kriss FF   h3llo. & Kriss FF - Page 2 EmptyPir. 12 14, 2009 10:28 am

*deleted*


Paskutinį kartą redagavo hello, Kv. 02 02, 2012 7:10 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Kaori
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Kaori


Pranešimų skaičius : 200
Join date : 2009-07-16
Age : 29
Miestas : Vilnius

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: h3llo. & Kriss FF   h3llo. & Kriss FF - Page 2 EmptyAntr. 12 15, 2009 1:29 pm

Kriss rašo:
ar aš tai girdžiu iš Kaori? xDD eina sau.
dievinu šitą vietą.;D viena mano mylimiausių. ;DD (ypač tada, kai kūrėm šitą dalį pas mane xDD)
joo... Miku čia toks biški evil...~.~
aha tu tai skaitai iš Kaori.XD
Kaori nestūmia ant Miku, juk čia jūs sukūrėt kad jis taip elgias.xD
Atgal į viršų Go down
http://www.screw.omgforum.net
marble-s
Ame no Hankagai
Ame no Hankagai
marble-s


Pranešimų skaičius : 581
Join date : 2008-03-21
Age : 29
Miestas : Disordered heaven~

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: h3llo. & Kriss FF   h3llo. & Kriss FF - Page 2 EmptyTr. 12 16, 2009 8:28 am

KOKIOS DRAMOS, GUYYYYS :DDDDD
Atgal į viršų Go down
http://nyappy.niceboard.net  ,  www.nyappy.ten.lt
Kri
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Kri


Pranešimų skaičius : 201
Join date : 2009-06-27
Age : 29
Miestas : heheh...pas Miku-kun ^_^

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: h3llo. & Kriss FF   h3llo. & Kriss FF - Page 2 EmptySk. 12 20, 2009 7:52 am

Mielieji, atsiprašau, bet negalėsiu šiandien įkelti dalies, nes mano kompas dabar biški streikuoja ir šią žinutę rašau iš mamos darbo xDD tad labai nepykite, nes vis tiek greitu laiku įkelsiu arba aš, arba Steigvė. Ačiū!
Atgal į viršų Go down
doozy
Odoru Meruhen Tokei
Odoru Meruhen Tokei
doozy


Pranešimų skaičius : 13
Join date : 2009-08-03
Age : 32
Miestas : pas Kanon ^w^

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: h3llo. & Kriss FF   h3llo. & Kriss FF - Page 2 EmptyPen. 01 01, 2010 6:32 am

aww... mano draugužės rašytojos!^^ žiauriai nerealiai rašot.. Viską tikroviškai perteikiat, įsigilinat į kiekvieną veikėją ir jo charakterį ir mokat tai pateikti. Istorija ne tik juokinga, joje susipina ir kitokie dalykai, kažkas rimtesnio nei juokingos situacijos. Čia yra ir meilė, ir draugai.. Be to, sugebat kažkaip "užkabinti" ir sudominti skaitytoją, o to istorijų kūrėjai ir siekia. n.n In all, man labai patinka ir ačiū, kad rašot! luv ya, guys! :)*
p.s. Laukiu tęsinio!! Įdomu, kaip ten viskas toliau vyks.. :D


O dabar komentaras už dvi paskutines dalis:

„Kristė vos laikė pusiausvyrą, tad atsirėmė į Steigvę.“
Tarp kitko, jai taip dažnai būna...anoo, kad pusiausvyros nelaiko...:DDD

„Dignė su Kanon nubėgo į apačią ir prisijungė prie linksmai laiką leidžiančių žmonių.“
oh yea, baby.. ;DDDD

„Staiga prie jos prisistatė rožinis berniukas.- „oh my god“-pagalvojo ši.- žinai, pudros aš neturiu.- bandė išsisukti.“
rožinis berniukas?xDDDDDD can i guess?can i guess? Miku?:DDDDDDD
Kristė vėl savo topinius bajerius su pudrom skaldo :DDD

„..susigrūdo rankas į kišenes.“
mielas judesiukas...:D

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Mikuur.th


„Dignė šoko aplink Kanon ir taip pat dainavo tuos žodžius. „NATSU KOI NATSU GAME!“ „
naaatsu kOOi naaatsu geeeeimu...n.n šokom robotuko šokįįįį ^_^


h3llo. & Kriss FF - Page 2 Natsuw



„- Na... Kaip čia pasakius... Šita daina mano.- iškišo liežuvį.“
kawaii! (n_n)v

h3llo. & Kriss FF - Page 2 12396530


„- Ooo... Dignė, kaip matau, rimtai užkibus.- suprunkštė.“
tai neeee ;DDD savaime aišku :P

„- Taigi.- linktelėjo galva.“
sakiau..:D net Miku pritaria..

„...o aš- vokalistas.- tai pranešė, begalo besididžiuodamas.“
tai kaipgi kitaip.. xD

„ Bet pala, Takuya gitaristas? Štai kodėl jį buvo taip sunku nugalėti.“
ooo! Žmogelis susiprato! :D abu viens kitam neprilygsta ;]

„ Stei išplėtė akis ir suėmusi jį už pečių, stipriai pakratė.“
sadomazo xDDDDDDDDDDDDD

„..ji pastatė plačiau kojas ir nuleidus galvą, pradėjo galingai ją kratyti.- Štai, kaip mes tai daroooooome!“
žiauriai priminė Gazette‘us ^^ Filth in the Beauty...

„- Jaučiuosi kaip siurblys.- nei iš to, nei iš šio pasakė ji.“
wtf?xDDDDDD kas per siurblys..??

„..ir dirstelėjus į aikštelę, pasigedo Dy ir Kanon.
- Ėėė... O kur jie?
- Man atrodo, kad išėjo..- ramiai tarė.“
taip, išėjo ;D negi stovėsim ir lauksim, kol jūs baigsit taškytis? Patikėk, yra ką veikti ir be to xDDDD

„-Optimistas. Manai, kad ką nors suprasiu?-sukikeno ir atstūmė telefoną.“
mmmm...no..thanks xDD

„-Telefonas yra išjungtas arba už ryšio zonos ribų,-nusivaipė.“
he he :D (evil)

„-Negi manai, kad paliksim jus?-pasilenkė vaikinas ir patrynė jai nugarą.“
aaaaaaw... mielutis :)

„-Leisk pagalvot... Neseniai susipažinom... TAIP!-riktelėjo ir apsižvalgė.“
isterikė :DD

„Vienoje iš jų Teruki buvo užšokęs ant Miku, Kanon maitino Takuya ledais, o Yuki voliojosi ant grindų.“
kaip fainai :DD smth like that: ?

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Ancafefun.th


„Po poros akimirkų Kristė grįžo susikabinus rankom su Taku. Miku nužvelgė juodu ir prisimerkė.“
Miku... xDDD priminė dabar mažą vaiką, kai tas užsimano saldainio, bet negali jo gauti..:D ir tada taip papučia lūpas, prisimerkia ir rankytes susineria ant krūtinės... visai kaip Miku dabar xDD

„-Mano lova dvivietė, Kan laisva,-mirktelėjo Miku.
-Oo, tai mes galėsim užimt tavo lovą?-suspirgėjo Kriss.
-Ką?-vaikinas kiek sumišo. Atrodo, jo planas neišdegs. –Em, ok...“
FAIL xDDDDDD tikrai, kad planas neišdegė, kad ir koks geras jis buvo.. :DD

„–Bet jie tokie sweet‘ai,-užsimerkė ir taip gulėjo kelias minutes.“
o taip, mieloji, tiesą sakai.. ^.^

„...kaip visada šypsojosi Teruki. –Labas rytas.
-Omg! Pearl‘ai!-pribėgo prie būgnų mergina. –Oi, atsiprašau, labas rytas,-kiek paraudo ir juokdamasi apkabino visus iš eilės..“
kam kas rūpi xDDD

„...linktelėjo pasisveikindama ir prisėdo šalia Stei. Takuya taip pat linktelėjo ir nusišypsojo. Staiga Miku nustojo dainuot.“
o ble, kažkam pavydas užplaukė ;DDDDD

„-Tu ir vėl viską sugadinai!-priėjo prie Taku. –Ar gali susikaupt?!“
isterikas nr.2 :DD

„-Palik tu jį,-priėjęs Miku pačiupo kitą puodelį ir kaipmat išgėrė. –Nei grot moki, nei su merginom elgtis,-pasisuko į Taku jis ir išpūtė dūmus į veidą.“
Miku ožius rodo jau... negeras daiktas tas pavydas...:D

„-Aš... turiu eiti,-pagriebė švarką Taku ir išėjo pro duris.“
vargšelis...:'( Miku įžeidė turbūt jį su savo plepalais ir elgesiu... kiaulė tas Miku...:\

TĘSINIO.
Atgal į viršų Go down
hello
Kiri kiri
Kiri kiri
hello


Pranešimų skaičius : 389
Join date : 2009-07-12

h3llo. & Kriss FF - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: h3llo. & Kriss FF   h3llo. & Kriss FF - Page 2 EmptyPen. 01 01, 2010 8:09 am

*deleted*


Paskutinį kartą redagavo hello, Kv. 02 02, 2012 7:11 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





h3llo. & Kriss FF - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: h3llo. & Kriss FF   h3llo. & Kriss FF - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
h3llo. & Kriss FF
Atgal į viršų 
Puslapis 24Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» h3llo. ! ^^
» Kriss nyappy ^^

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Nyappy (ANFCLT) Lithuanian Antic cafe fan club :: An Cafe :: Fanfiction ir Fanart-
Pereiti į: