Nyappy (ANFCLT) Lithuanian Antic cafe fan club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nyappy (ANFCLT) Lithuanian Antic cafe fan club

WelCome To NyaPPyLand =^w^=
 
rodiklisrodiklis  PortalPortal  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Kyoko-tian desu ^^

Go down 
+6
hello
enChi.
Kri
Eglu Star
Neko-sama
Kyoko-tian
10 posters
AutoriusPranešimas
Kyoko-tian
Maple Gunman
Maple Gunman
Kyoko-tian


Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2009-04-16
Age : 32
Miestas : Klaipeda

Kyoko-tian desu ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kyoko-tian desu ^^   Kyoko-tian desu ^^ EmptyAntr. 04 21, 2009 2:24 pm

00. Nick'as: Kyoko-tian
01. Vardas: Vilija
02. Gimimo data: 1991-11-21
03. Miestas: Klaipėda
04. Zodiako ženklas: Skorpionas
05. Klausomiausios grupės ir atlikėjai: An Cafe, Veltpunch, Maximum the Hormones, Mayumi Kojima, Evanescence, The Union Underground, Alina Orlova
06. Megiamiausi anime, manga: Fullmetal Alchemist ^^
07. Mylimiausių japonų/japonių trejetukas: Kanon, Teruki, Yuuki XD cafekko-much, ne?
08. Kada ir kaip pradejai klausytis An cafe?: susirašinėjau su vienu japonu, tada jis davė savo draugės youtube nickname, pasižiūrėt norėjau kas ji per viena. Tarp jos fav‘ų pamačiau An Cafe ‚wagamama koushinkyouku‘... tada dar nežinojau kas tie an cafe, bet nusprendžiau pasižiūrėt ką jie groja... ir užsikrėčiau jais...
09. Kada ir kaip pradėjai domėtis Japonija?: sąmoningai – 11kos, pasąmoningai – 3jų. Tada rodydavo Candy Candy ir jau tada tai buvo mano Pats Pats mėgiamiausias filmukas ^^ waku-taku (otaku) nuo gimimo, I guess =^-^= Nyarin~
10. Į koki An cafe narį noretum įsikūnyti ir ką nuveiktum per tą laiką?: waaaaaaah~ sunkus klausimas... pagalvokim... įsikūnyčiau į Yuukikki ir nubučiuočiau Kanon ;3
11. Jei patektum i negyvenamą kosminę stotį, kokį japoną/japonę augintum?: dar klausiat? Kanon Kanon Kanon-san! nors ne... ne Kanon-san o Non-chan XD
12. Yuuki - mielas?: waii waii waiiiii~ uber uber uber mielas! Jis toks mielas durniukas! ^^ bet jo hand-shake gan stiprus... panašus į Kanon...anyways... jis mano didžiausias admiration! aš jį dievinu už tai, jog neužsidepresavo kai tiek neapykantos sulaukė,dievinuir už išskirtinumą, unikalumą... aš noriu tapt tokia keyboard‘ist kaip jis <3
13. Penki didžiausi norai susiję su Japonija, išskyrus An cafe: 1: nuvykt į Japoniją 2. susirast laikiną darbą 3. nusipirkt butą 4.išlaikyt japonų kalbos raštingumo testą 5. įstot į Tokijo dailės universitetą 5.5 *giggle* nueit į harajuku
14. Dažniausiai vartojamas japoniškas žodis?: „oru?“, „un“, „eto“, „itadakimaaaaaaaaaaasu~“, „nyarin~“, „nyappy“, „baka“
15. Megiamiausia An Cafe daina?:Wagamama Koushinkyouku, Nyappy in the world 4, Best Apart ir Visos kitos XD
16. Kaip radai šį forumą?: atsibodo visi angliški an cafe forumai, tai ieškojau lietuviško ir radau šitą <3
17. Kodėl registravaisi į šį forumą?: post post post post post XD
18. Vieta Japonijoje kurią labiausiai norėtum aplankyt?: Red Cafe Office, harajuku...
19. Nuotrauka: um... kiek vėliau gal... in love

check this out: http://hanseki.deviantart.com/gallery/#_edit__featured
Atgal į viršų Go down
Neko-sama
NyappyNeko=^^=
Neko-sama


Pranešimų skaičius : 240
Join date : 2008-02-22
Age : 30
Miestas : Šiauliai

Kyoko-tian desu ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyoko-tian desu ^^   Kyoko-tian desu ^^ EmptyPen. 07 10, 2009 1:12 am

Nyaa~~ malonu susipazinti happy
Atgal į viršų Go down
http://www.nyappy.ten.lt
Eglu Star
Maple Gunman
Maple Gunman
Eglu Star


Pranešimų skaičius : 55
Join date : 2009-06-24

Kyoko-tian desu ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyoko-tian desu ^^   Kyoko-tian desu ^^ EmptyPen. 07 24, 2009 4:45 am

Sveika mes jau per pm spejom pabendrauti.As irgi skorpionas esu ^^ man irgi greit 17 bus.Manau,kad sutarsim ^^.Malonu susipazinti...
Atgal į viršų Go down
Kri
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Kri


Pranešimų skaičius : 201
Join date : 2009-06-27
Age : 29
Miestas : heheh...pas Miku-kun ^_^

Kyoko-tian desu ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyoko-tian desu ^^   Kyoko-tian desu ^^ EmptyPen. 07 24, 2009 5:33 am

hey hey!!
Tu man pasirodei labai miela.^.^
tikiuosi, kad susibendrausim (^.^)
Atgal į viršų Go down
enChi.
Hatsukoi
Hatsukoi
enChi.


Pranešimų skaičius : 102
Join date : 2009-06-08

Kyoko-tian desu ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyoko-tian desu ^^   Kyoko-tian desu ^^ EmptyPen. 07 24, 2009 9:23 am

Helliou. Kyoko-tian desu ^^ 314292
Atgal į viršų Go down
hello
Kiri kiri
Kiri kiri
hello


Pranešimų skaičius : 389
Join date : 2009-07-12

Kyoko-tian desu ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyoko-tian desu ^^   Kyoko-tian desu ^^ EmptyAntr. 09 01, 2009 8:15 am

hey, ar tik tu nebūsi toji, kur Yu-ki cosplay'inai? ^^
Atgal į viršų Go down
Kyoko-tian
Maple Gunman
Maple Gunman
Kyoko-tian


Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2009-04-16
Age : 32
Miestas : Klaipeda

Kyoko-tian desu ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyoko-tian desu ^^   Kyoko-tian desu ^^ EmptyTr. 09 02, 2009 7:46 am

h3llo. rašo:
hey, ar tik tu nebūsi toji, kur Yu-ki cosplay'inai? ^^


oba! kaip čia taip atspėjai?!
Atgal į viršų Go down
hello
Kiri kiri
Kiri kiri
hello


Pranešimų skaičius : 389
Join date : 2009-07-12

Kyoko-tian desu ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyoko-tian desu ^^   Kyoko-tian desu ^^ EmptyTr. 09 02, 2009 8:22 am

aš čia su tavim fotkinausi :D
o šiaip paskui Rūta pasakė, kad tu Kyoko ^^
Atgal į viršų Go down
Kyoko-tian
Maple Gunman
Maple Gunman
Kyoko-tian


Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2009-04-16
Age : 32
Miestas : Klaipeda

Kyoko-tian desu ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyoko-tian desu ^^   Kyoko-tian desu ^^ EmptyTr. 09 02, 2009 8:43 am

įdomiai čia gavosi ^^
Atgal į viršų Go down
LouWry
Odoru Meruhen Tokei
Odoru Meruhen Tokei
LouWry


Pranešimų skaičius : 31
Join date : 2009-06-29
Age : 28

Kyoko-tian desu ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyoko-tian desu ^^   Kyoko-tian desu ^^ EmptyKv. 09 03, 2009 12:40 pm

Hallo. : )
Atgal į viršų Go down
marble-s
Ame no Hankagai
Ame no Hankagai
marble-s


Pranešimų skaičius : 581
Join date : 2008-03-21
Age : 29
Miestas : Disordered heaven~

Kyoko-tian desu ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyoko-tian desu ^^   Kyoko-tian desu ^^ EmptyPen. 09 25, 2009 12:00 pm

tai va kas Yuuki buvo. viskas aišku. aš tave per nowJapan biškį stalkinau, bet taip ir nepriėjau, lololol. IR DAR TU TAIP NETOLI MANĘS SĖDĖJAI. pirmą dieną už manęs, o antrą dieną ten prie to berno kur buvo "yuri for free". aš tai pamačiau tave ir pirma mintis "OMG ką čia veikia Yuuki?" XDDDDD
Atgal į viršų Go down
http://nyappy.niceboard.net  ,  www.nyappy.ten.lt
Eglu Star
Maple Gunman
Maple Gunman
Eglu Star


Pranešimų skaičius : 55
Join date : 2009-06-24

Kyoko-tian desu ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyoko-tian desu ^^   Kyoko-tian desu ^^ EmptyŠt. 09 26, 2009 2:04 am

Hey pasiilgau mūsų bendravimo.Jeigu nemaišau mes bendravom per skype kažkada.Beja tu buvai Klaipėoje cosplay per bondori irgi yuuki ?
Atgal į viršų Go down
Kyoko-tian
Maple Gunman
Maple Gunman
Kyoko-tian


Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2009-04-16
Age : 32
Miestas : Klaipeda

Kyoko-tian desu ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyoko-tian desu ^^   Kyoko-tian desu ^^ EmptySk. 09 27, 2009 7:47 am

marble-s rašo:
tai va kas Yuuki buvo. viskas aišku. aš tave per nowJapan biškį stalkinau, bet taip ir nepriėjau, lololol. IR DAR TU TAIP NETOLI MANĘS SĖDĖJAI. pirmą dieną už manęs, o antrą dieną ten prie to berno kur buvo "yuri for free". aš tai pamačiau tave ir pirma mintis "OMG ką čia veikia Yuuki?" XDDDDD

XD omg! geras... šiaip Yuukiu cosplayinti man labai patiko, nes tikrai gan nemažai žmonių pirmą kart metę į mane žvilgsnį pamanė jog aš Tikrasis Yuuki esu *giggle* po to priėję mane vis 'informuodavo' apie tai kokie sutrikę buvo mane pamatę X3

Eglu Star rašo:
Hey pasiilgau mūsų bendravimo.Jeigu nemaišau mes
bendravom per skype kažkada.Beja tu buvai Klaipėoje cosplay per bondori
irgi yuuki ?


jop! per Bon Odori irgi Yuuki buvau ^^
ir jei ir pati nemaišau, tai per skype tikrai bendravom... jei pamatysiu tave on, parašysiu iškart =3
Atgal į viršų Go down
Eglu Star
Maple Gunman
Maple Gunman
Eglu Star


Pranešimų skaičius : 55
Join date : 2009-06-24

Kyoko-tian desu ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyoko-tian desu ^^   Kyoko-tian desu ^^ EmptySk. 09 27, 2009 9:18 am

Geras.Net nenumaniau,kad ten tu.Aš dar su tavim ir foto dariau.Jeigu pameni aš buvau su žalia bliuskute.

Ei kaip tu pasirašiusi ant skype?Aš tave pridėjau iš naujo į naują skype.Aš esu pasirašiusi Lumi...Egle...Nightwish...
Atgal į viršų Go down
marble-s
Ame no Hankagai
Ame no Hankagai
marble-s


Pranešimų skaičius : 581
Join date : 2008-03-21
Age : 29
Miestas : Disordered heaven~

Kyoko-tian desu ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyoko-tian desu ^^   Kyoko-tian desu ^^ EmptyPir. 09 28, 2009 10:03 am

Kyoko-tian rašo:
XD omg! geras... šiaip Yuukiu cosplayinti man labai patiko, nes tikrai gan nemažai žmonių pirmą kart metę į mane žvilgsnį pamanė jog aš Tikrasis Yuuki esu *giggle* po to priėję mane vis 'informuodavo' apie tai kokie sutrikę buvo mane pamatę X3

tai čiuju, kad smagu ir dar nesunku visai:D ai dar aš už tave sirgau per ost konkursą.XDDDD bet taip žiūriu daug rašei, o atspėjai dar daugiau:DDDDDDDDDDDDDD nors ką čia, aš vapšė nė vieno nebūčiau parašiusi.XDDDD
Atgal į viršų Go down
http://nyappy.niceboard.net  ,  www.nyappy.ten.lt
nyappy_appl-
Hatsukoi
Hatsukoi
nyappy_appl-


Pranešimų skaičius : 115
Join date : 2009-05-15
Age : 30

Kyoko-tian desu ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyoko-tian desu ^^   Kyoko-tian desu ^^ EmptyAntr. 09 29, 2009 10:49 am

ohh... fainas zmogus ^__^ tikiuosi kadanors susitiksime..^^
Atgal į viršų Go down
Kri
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Kri


Pranešimų skaičius : 201
Join date : 2009-06-27
Age : 29
Miestas : heheh...pas Miku-kun ^_^

Kyoko-tian desu ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyoko-tian desu ^^   Kyoko-tian desu ^^ EmptyŠt. 10 03, 2009 1:18 pm

Nerealus linksmuolis tu xDD
visada pakeli nuotaiką. in love
su tavimi labai linksma susirašinėt xDD
bet ten geras nutikimas buvo su tom nuotraukom xDD šakės
tikiuosi kada jau normaliai susitiksim ;D Kyoko-tian desu ^^ 752921
Atgal į viršų Go down
Kaori
Funky Fresh Days
Funky Fresh Days
Kaori


Pranešimų skaičius : 200
Join date : 2009-07-16
Age : 30
Miestas : Vilnius

Kyoko-tian desu ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyoko-tian desu ^^   Kyoko-tian desu ^^ EmptyTr. 11 18, 2009 8:41 am

omgsh, tu buvai antikų konce?
Atgal į viršų Go down
http://www.screw.omgforum.net
nyappy_appl-
Hatsukoi
Hatsukoi
nyappy_appl-


Pranešimų skaičius : 115
Join date : 2009-05-15
Age : 30

Kyoko-tian desu ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyoko-tian desu ^^   Kyoko-tian desu ^^ EmptySk. 11 22, 2009 6:10 am

joo ji buvo ju koncerte TT ir kai tai suzinojau trankiau galva y stala ir vos neapsiverkeu (ne vos o verkeu beveik xD) TT
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kyoko-tian desu ^^ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kyoko-tian desu ^^   Kyoko-tian desu ^^ Empty

Atgal į viršų Go down
 
Kyoko-tian desu ^^
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» marble-s desu~
» Nakanamori desu! ^^
» Hikari desu. ^^
» enchi-desu.^^

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Nyappy (ANFCLT) Lithuanian Antic cafe fan club :: Nyappy(ANFCLT) :: Forumiečiai-
Pereiti į: